10 - 20 TL mobil oyun önerisi

loneytunes

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Google Play Store hediyem var. Süresi bitmeden değerlendirmek istiyorum. Önereceğiniz bir veya birden fazla oyunları bekliyorum. Mobilde genelde oynadığım tarz, basit/bağımsız yapımlar oluyor. İki elle sürekli olarak aktif kalmak bana telefon için zor geliyor :) şimdiden teşekkürler.

Örnek vermem gerekirse, hapisten kurtulma oyunları veya tek elle de oynayabileceğim Archero tarzı oyunlar, bunların yanı sıra roleplay tarzı da olur. Offline olması ilk tercihim, PUBG CoD tarzı mobilde pek tercih etmiyorum.

Geometry Dash = 6,19TL
Eğer bulmaca oyunlarını seviyorsan yanına:
The Room 1 = 3,59TL
The Room 2 = 7,59TL
Toplam 17,37TL oluyor. Bu 3 oyunu Google Play hediyesi ile alabiliyor musun bilmiyorum çünkü hiç kullanmadım fakat bunları önerebilirim.

Değerli cevaplarınız için çok teşekkür ederim. MY City: Hapishane diye bir oyun buldum ve çok hoşuma gitti tam benlik :) onu satın aldım ve üstte arkadaşımızın önerdiği oyunlar arasında The Room satın aldım ilk oyunu. Geometry Dash o tür oyunları seviyorum ücretsiz olarak benzer Smash Hit oynuyorum yıllardır çok beğeniyorum o tarz platform ya da ne tür deniyorsa, fakat o oyun çok aşırı zor geldi bana ben o kadar sabırlı ve yetenekli birisi değilim :D. Başka önerileriniz de olursa bekliyorum veya diğer arkadaşımızın dediği gibi oynadığım oyunlara da yatırabilirim şuana kadar yardımcı olan herkese çok teşekkürler. Hikayeli oyunları telefonda pek sevmiyorum aynılarını bilgisayarda oynadım.

Başkanlar diye çok kolay bir strateji oyunu vardı 3 TL idi onu alabilirsiniz yoksa çok oynadığınız bir oyuna yatırın bence.

Aslında söylediğiniz çok mantıklı ama nihayet kafama göre güzel bir oyun bulabildiğim için satın aldım, ben açıkçası bu hediye çekini sadece ürün satın almada kullanabiliyoruz sanıyordum yoksa sürekli oynanılan oyuna yatırım yapmak da bayağı önemli olabilirmiş bunu öğrendiğim çok iyi oldu ve size de çok teşekkür ederim :).

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı