10.350 TL S21 Plus alınır mı?

Makaleler
2
Telefonu beğendim, gerek batarya, gerek kamera ve ekranıyla üst seviye bir telefon. Aklımı tek kurcalayan şey Exynos 2100. testlerde zaman geçtikçe performansın çok azaldığını söylüyorlar. Bunun gündelik kullanımda bir etkisi olur mu? Oyun oynamam. Sadece günlük işleri yaparken 4-5 sene kasmadan, donmadan götürsün yeter.

Son düzenleme:
Telefonu beğendim, gerek batarya, gerek kamera ve ekranıyla üst seviye bir telefon. Aklımı tek kurcalayan şey Exynos 2100. testlerde zaman geçtikçe performansın çok azaldığını söylüyorlar. Bunun gündelik kullanımda bir etkisi olur mu? Oyun oynamam. Sadece günlük işleri yaparken 1-5 sene kasmadan, donmadan götürsün yeter.

S21 aldım kriptoya girseydim bu kadar paramı kaybetmezdim her halde.
Ocak-Şubat civarında aldım şu an memnuniyetim tartışılır. iPhone 11 alan arkadaş daha stabil kullanıyor. Uygulamalar IOS'a göre tasarlandığı için optimizasyon sorunu var Android cephesinde. En kral Android'i alsanız bile optimizasyondan ötürü kasma oluyor.
10.500'den aldığım telefon 9.200'e kadar düştü şu an.
Ocak ayında iPhone 11 alan arkadaş 2.000TL kar etti.

Telefonu beğendim, gerek batarya, gerek kamera ve ekranıyla üst seviye bir telefon. Aklımı tek kurcalayan şey Exynos 2100. testlerde zaman geçtikçe performansın çok azaldığını söylüyorlar. Bunun gündelik kullanımda bir etkisi olur mu? Oyun oynamam. Sadece günlük işleri yaparken 1-5 sene kasmadan, donmadan götürsün yeter.
S21 FE daha iyi bir tercih olur aralarında inanılmaz farklar yok.

Daha iyi malzeme kalitesi, büyük ekran, daha şey pil ömrü ve ultrasonik sensör için 1000 lira bence verilebilir bir miktar
S21 aldım kriptoya girseydim bu kadar paramı kaybetmezdim her halde.
Ocak-Şubat civarında aldım şu an memnuniyetim tartışılır. iPhone 11 alan arkadaş daha stabil kullanıyor. Uygulamalar IOS'a göre tasarlandığı için optimizasyon sorunu var Android cephesinde. En kral Android'i alsanız bile optimizasyondan ötürü kasma oluyor.
10.500'den aldığım telefon 9.200'e kadar düştü şu an.
Ocak ayında iPhone 11 alan arkadaş 2.000TL kar etti.
11 kaç sene daha güncelleme alacak ki? 2019 çıkışlı değil mi? S21 Plus daha uzun gitmez mi?

Daha iyi malzeme kalitesi, büyük ekran, daha şey pil ömrü ve ultrasonik sensör için 1000 lira bence verilebilir bir miktar

11 kaç sene daha güncelleme alacak ki? 2019 çıkışlı değil mi? S21 Plus daha uzun gitmez mi?
Evet ekran bir tık daha büyük, 300 mAh pil farkı var ve aldığınız ekran süresinde inanılmaz derecede bir artış olmaz. Kamera konusunda ultrasonik sensör bence abartılacak birşey değil ben olsam S21 FE alıp üstüne Galaxy Buds alırdım. Tabiki tercih sizin.

Bizim insanlarımızın en büyük sorunları, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmalarıdır.
Kardeşim S21 Plus kullanıyor ve bende 1.5 ay kadar S21 FE kullandım. A'dan Z'ye her konuda bariz farklar ortada. Kamera'dan titreşim motoruna kadar her şeyi farklı. Ve kesinlikle S21 FE'yi tavsiye etmiyorum.

Bizim insanlarımızın en büyük sorunları, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmalarıdır.
Kardeşim S21 Plus kullanıyor ve bende 1.5 ay kadar S21 FE kullandım. A'dan Z'ye her konuda bariz farklar ortada. Kamera'dan titreşim motoruna kadar her şeyi farklı. Ve kesinlikle S21 FE'yi tavsiye etmiyorum.
Telefon önerisinde bulunurken kağıt üzerindeki özelliklerine değerlendirerek gerekli karşılaştırmaları yapıp tavsiyede bulunuyoruz ve bu süreçte telefonu elimize alıp inceleme şansımız olmuyor.
Ben burda arkadaşa bir öneride bulundum bu iki telefonun arasında 2500 TL fiyat farkı var ve değişen inanılmaz özellikleri yok ben olsam S21 FE alıp üstüne saat veya kulaklık benzeri birşey alıp öyle kullanırım dedim.
Keşke sizde S21 FE almadan, "bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan" insanlara danışıp kullanımınıza göre bir tavsiye isteseydiniz daha mutlu olacağınız cihazlar önerilirdi. Bu işler sizin gördüğünüz gibi telefon tavsiyesi isteyen birisine listeden öylesine bir cihaz önermekle olmuyor.

Geri
Yukarı