10.500TL Gamemax Draco sistem nasıl?

sinancaglar

Kilopat
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi ben bu fiyata efsane cuma indirim günlerinde topladığım monitör dahil sistemi size sunmak istiyorum yanlış anlaşılmasın lütfen sadece bu PC'yi almak ile iyi mi yaptım veya beklesem dah iyi bir PC toplayabilir miydim? Sadece bunların cevaplarını sizden almak istiyorum şimdiden teşekkürler yorumlarınız için :)
kasayı yazmadım link bırakıyorum:

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi ben bu fiyata efsane cuma indirim günlerinde topladığım monitör dahil sistemi size sunmak istiyorum yanlış anlaşılmasın lütfen sadece bu PC'yi almak ile iyi mi yaptım veya beklesem dah iyi bir PC toplayabilir miydim? Sadece bunların cevaplarını sizden almak istiyorum şimdiden teşekkürler yorumlarınız için :)
kasayı yazmadım link bırakıyorum:
Monitör:
https://www.hepsiburada.com/philips...l-hd-monitor-p-HBV00000ZKEVS?magaza=teknoraks
Telefonda sıkıntı olduğu için tam olarak atamadım bunun sonucunda da uyarı aldım zaten kusura bakmayın lütfen özür dilerim dediğim gibi telefonda sıkıntı oldu :)
Kasa berbat da sistem nerede?
sistemi attım, ama herkes kasa ve psu kötü diyor 650w 80+ Bronze yinede kötü mü ?
Kasa ne idüğü belirsiz markalardansa bilindik markaları almak daha mantıklı. 200 TL daha fazla verirsiniz ancak sonradan başınız yanmaz. Önerim bu ikisidir:
Zalman Wattgiga K650W ZM650-GVII 650W 120mm 80+ Power Supply - incehesap.com
ZALMAN N5 MF 4x120mm RGB FANLI MidT ATX GAMING KASA - Vatan Bilgisayar
o kasayı aldım artık yapacak bir şey yok sadece tek pişmanlığım sanırım ekran kartı keşke rtx bir ekran kartı alsaydım ama indirimler sırasında bütçem yetmediği için alamadım.

Dosya Ekleri

• IMG_20201213_225808.jpg
    IMG_20201213_225808.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı