10 bin TL akıllı saat öneri

12,87 km olayını bizde anlamadık zaten :D
Hocam bir şaka yapalım dedik anında ban yedik ve de kimse anlamadı :( . Olay, arkadaşın profil fotoğrafında 8 Mile filminden bir sahnede Eminem'in fotoğrafı var ve 12.87 kilometre 8 Mile'a denk.
Buraya yazmamam gerekirdi fakat dayanadım.

Hocam bir şaka yapalım dedik anında ban yedik ve de kimse anlamadı :( . Olay, arkadaşın profil fotoğrafında 8 Mile filminden bir sahnede Eminem'in fotoğrafı var ve 12.87 kilometre 8 Mile'a denk.
Buraya yazmamam gerekirdi fakat dayanadım.
İyiymiş aslında ama bunu anlamamız da biraz zormuş sanki :D

Iphone kullanıcısı isen ve bütçen bu iken watch 8 al geç ha çok gerekli mi, Iphone 11 ve Watch 7 kullanıcısı olarak çok gerekli değil taa ki gerçekten zenginseniz. Ben orta halli ama genel olarakta istediğini alabilen biriyim. 5.800'e almıştım 4-5 ay önce memnunum fakat gerçekten zengin değilseniz arada bir "çokta anlamı yok" moduna girebiliyorsunuz.

Nike Watch 7 aldım. Bozuk çıktı. İade edip tekrar aynısını mı alayım yoksa farklı bir model öneriniz var mı?

Apple sitesinden Apple Watch Series 8 satın alabilirsin. Farklı bir model önermeyeceğim çünkü bu fiyata daha iyisi yok. Gerçi 10.000 TL bir akılı saat için değmez.

Son düzenleme:
Sizin kararınız tabii ki ama SE'de bayağı bir özellikten eksiliyorsunuz 8'e göre haberiniz olsun. Kötü değil tabii tercih meselesi sadece.

EKG ve Always on display yok sadece. Bir de neredeyse 2 katı

Apple sitesinden Apple Watch Series 8 satın alabilirsin. Farklı bir model önermeyeceğim çünkü bu fiyata daha iyisi yok. Gerçi 10.000 TL bir akılı saat için değmez.

Watch 7 9K ya gelmişti. Gerçekten bir saat için inanılmaz fiyatlar ama burası Türkiye maalesef

Yeni konular

Geri
Yukarı