10 bin TL laptop önerisi

Attığınız ürün güzelmiş hocam. Ben de almayı düşünüyordum. HP, Asus, Monster, Acer arasında kaldım. 8-12K Bandında bunlar rekabet ediyordu. 11400H 6 çekirdek vardı ve tasarımı beni cezbetti diyebilirim. Canlı olarak ürünleri inceledim mağazalarda o yüzden birazda zevk meselesiydi benim laptopu almamda kriter. Özellikler hemen hemen eş. HP'de 16GB ram ve SSD'si 1TB olması o fiyat skalasında gayet iyi fakat bu kadar iyi özellikleri var eyvallah ama soğutmada herhangi bir sorun var mı ?
Rekabetçi oyunlarda yüksek hz gerekir . HP o yüzden iyi değil bence . Monitör al diyenler için laptobun amacı taşınması zaten.

Attığınız ürün güzelmiş hocam. Ben de almayı düşünüyordum. HP, ASUS, Monster, Acer arasında kaldım. 8-12K bandında bunlar rekabet ediyordu. 11400h 6 çekirdek vardı ve tasarımı beni cezbetti diyebilirim. Canlı olarak ürünleri inceledim mağazalarda o yüzden biraz da zevk meselesiydi benim laptopu almamda kriter. Özellikler hemen hemen eş. HP'de 16 GB RAM ve SSD'si 1TB olması o fiyat skalasında gayet iyi fakat bu kadar iyi özellikleri var eyvallah ama soğutmada herhangi bir sorun var mı?

Yok hocam videolarını bulursanız bakabilirsiniz. Bu fiyata gayet iyi öneririm. Tam fiyatınız nedir?

Bu tarz oyunlar için iyi bir işlemci ve yüksek hz ekran gerek bence rog al.
Hocam ROG'luk neyi var ? Adam AAA oyun oynuyorum demiyor ki. Ben bile Aldığım 9,5K TL Laptopla CS:GO'da +300FPS valo'da (high ayarlar) +150 FPS alıyorum. Arkadaşın istediği oyunlarda hayli hayli götürecek. Eğer direkt gamerlığa yönelecekse ddediğiniz evet mantıklı.

Hocam ROG'luk neyi var ? Adam AAA oyun oynuyorum demiyor ki. Ben bile Aldığım 9,5K TL Laptopla CS:GO'da +300FPS valo'da (high ayarlar) +150 FPS alıyorum. Arkadaşın istediği oyunlarda hayli hayli götürecek. Eğer direkt gamerlığa yönelecekse ddediğiniz evet mantıklı.
Zaten AAA oynamadığı için Rog'u önerdim. İşlemcisi çok güçlü. CS:go işlemci gücü ister. Ekranı 144 hz. Tasarımı ve kalitesi de iyi. Isınacağını düşünmüyorum. Bu arada hangi laptop'u aldınız ?

https://www.hepsiburada.com/asus-tu...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000H3670 az önce attığın şu ürün gayet iyi geldi gözüme bunu tercih edebilirim
Hocam internetten Benchmark testlerine, yerli-yabancı forum/inceleme kanallarına iyi göz atın. Daha iyi ürünler olabilir. Benim gözüme hitap ettiğinden ve benim işlerimi göreceğinden aldım. Oynadığım oyunlarda fan seslerinden kaynaklı rahatsız olma yaşamadım. Sabah vakitlerinde çok anlamazsınız ama gecenin 12'sinden sonra etraf sessizleşince o zaman sesini işitmeye başlarsınız. Kulağa batan bir sesi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı