10 bin TL laptop önerisi

Düzeltme*
Bu ürün hocam
Ben de bundan alacaktım da zam geldi ;( İşlemcisi güzel. 6 çekirdek olması lazım. Rog 8 çekirdek diye önerdim ama 6 çekirdek te yeter.

Bu arada attığınız Monster 1 ay önce 8700 falandı galiba biraz daha beklerseniz birdaha inebilir.
Hocam kur değişikliğini fırsat bilip ürünlerin fiyatlarını yukarı çekecekler. Nerede görülmüş kurla birlikte inen ürünler ? Çıktığında yeni etiketi basıyorlar ama düşünce üç maymuna oynuyor her firma...

O Tuf da eskiden 9500 felandi bir zam geldi 11000 lere çıktı şimdi yeniden inmiş bence acele edin.
düzeltme (diğer serideki modelde oldu bu)
Hocam kur değişikliğini fırsat bilip ürünlerin fiyatlarını yukarı çekecekler. Nerede görülmüş kurla birlikte inen ürünler ? Çıktığında yeni etiketi basıyorlar ama düşünce üç maymuna oynuyor her firma...
Haklısınız ...
O zaman ısınma yapmaz

Okulum başlıyor almak istiyorum monsterda stok sorunu oluyor sürekli
Monster inebilir dedim öneriyorum demedin bu arada. Monster alırken 2 kere düşünün.

O Tuf da eskiden 9500 felandi bir zam geldi 11000 lere çıktı şimdi yeniden inmiş bence acele edin.
düzeltme (diğer serideki modelde oldu bu)

Haklısınız ...
Şu bakımda olur tabi. Sözde* indirim yapılıyor. Ben o zamandan aldım Laptopu, indirim kalktı 12Bin TL'ye dayandı aynı ürün. İndirim kovalamak gerekiyor.

Geri
Yukarı