10 bin TL sistem toplama

Ekran kartı 5700XT yerine Nvidia kart bakılabilir.

Ram olarak bundan iki tane alsın şu anda piyasadaki en F/P RAM'ler.

SSD Dramless Patriot yerine bu bakılabilir: SanDisk Ultra 3D SDSSDH3N-500G-G25 M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

O kasanın hava akışı kötü ve gereksiz pahalı.
MSI MAG FORGE 100M Led Fanlı ATX Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (İndirimle 435)

Zalman ZM650-GVII 650 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (İndirimle 500)

Bu ikili daha iyi olacaktır.

Ekran kartı 5700XT yerine Nvidia kart bakılabilir.

Ram olarak bundan iki tane alsın şu anda piyasadaki en F/P RAM'ler.

SSD Dramless Patriot yerine bu bakılabilir: SanDisk Ultra 3D SDSSDH3N-500G-G25 M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

MSI MAG FORGE 100M Led Fanlı ATX Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (İndirimle 435)

Zalman ZM650-GVII 650 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (İndirimle 500)

Bu ikili daha iyi olacaktır.
RAM olarak Vengeance öneririm, fiyat farkı çok az zaten. Patriot gayet kaliteli bir SSD ama dediğin gibi M.2 olabilir.
En çok güldüğüm yer burası oldu 😆.
2070 Super gücünde bir kart yerine, 2060 Super saçma olur hocam :).

RAM olarak Vengeance öneririm, fiyat farkı çok az zaten. Patriot gayet kaliteli bir SSD ama dediğin gibi M.2 olabilir.

En çok güldüğüm yer burası oldu 😆.

2070 Super gücünde bir kart yerine, 2060 Super saçma olur hocam :).
Arada 3-5 FPS oynuyor. Yine de 5700 XT tercih edebilir ben şahsen uğraşmak istemezdim. Benim attığım kasa daha güzel gerçekten. :(

Ek olarak ben de Vengeance öneriyordum ama bu RAM'ler CL15 ve soğutması daha iyi. Bayağı önerilmiş.

Geri
Yukarı