10 bin TL telefon önerisi

Öncelikle Xiaomi almanı önermem. Dediğin gibi o telefon F/P ürün. 1000 TL daha ekleyebilirsen A53 5G modelini almanı da öneririm. Kamera performansı güzel.

https://www.hepsiburada.com/samsung...nt=HBCV00001UM23Z&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c
Biraz daha ekleyin bunu alın.

A34 de üzmez.
@Soldier_Boy17 nasıl bir trollsün sen.
A52s 5G de iyidir bulabilirseniz.

Hocam şu an bir karar verip almam lazım. A52 ile A34 arasından hangisini tercih etmeliyim?

A53 tabii ki.

Ya da kesin konuşmayayım A34 daha güncel özellikleri hemen hemen aynı tasarımsal olarak berbat sadece.

Hocam bende çok arada kaldım ya. Kamera benim için önemli ama A34 daha güncel model daha hoşuma gitti bilmiyorum galiba A34 alacağım.

Hocam bende çok arada kaldım ya. Kamera benim için önemli ama A34 daha güncel model daha hoşuma gitti bilmiyorum galiba A34 alacağım.
Bende aradım kaldım gerçekten çok zor.
Damla çentik hoşuma gitmese de şöyle bir tekrar gözden geçirince A34 daha mantıklı geldi. Acele etmeyin pişmanlık duymayın.

Bende aradım kaldım gerçekten çok zor.
Damla çentik hoşuma gitmese de şöyle bir tekrar gözden geçirince A34 daha mantıklı geldi. Acele etmeyin pişmanlık duymayın.

Hocam acele etmeliyim çünkü şu an çoğu telefon güncel kurdan etkilenmedi bir iki güne etkilenecek gibi gözüküyor. En kötü 14 gün içinde koşulsuz iade ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı