10 dakika FH 4 oynadıktan sonra oyun kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

redkunk

Femtopat
Daha fazla  
RAM
GEIL CL16 3000MHZ 8X2 GB
Ekran kartı
GIGABYTE AORUS ELITE RTX 3060 12 GB LHR
Anakart
GIGABYTE B560M H
İşlemci
I5 11400F
Ne yaptıysam çözemedim bu sorunu oyuna çok rahat bir şekilde girip 10 dakika oynayabiliyorum daha sonra hata vermeden masaüstüne atıyor bu hata kodunu da olay görüntüleyicisinden aldım yardım eder misiniz? Oyunum orijinal Steam'den indirdim.

Kod:
Hatalı uygulama adı: ForzaHorizon4.exe, sürüm: 1.474.683.0, zaman damgası: 0x00000000.

Hatalı modül adı: ForzaHorizon4.exe, sürüm: 1.474.683.0, zaman damgası: 0x00000000.

Özel durum kodu: 0xc0000005.

Hata uzaklığı 0x0000000003e3a4a2.

Hatalı işlem kimliği: 0x1938.

Uygulama başlangıç zamanı: 0x01d828152208f28e.

Hatalı uygulama yolu: C:\program files (x86)\Steam\steamapps\common\ForzaHorizon4\ForzaHorizon4.exe

Hatalı modül yolu: C:\program files (x86)\Steam\steamapps\common\ForzaHorizon4\ForzaHorizon4.exe

Rapor kimliği: 848B33B7-696C-4629-B31a-37A291A1Ddf4

Hatalı paket tam adı:

Hatalı paketle ilgili uygulama kimliği:

Bana oyun dosyalarında eksik ve hata olabileceği, veya oyunun sürümü ile Windows işletim sisteminizin sürümünün uyumsuz olabileceği ihtimali aklıma geldi. Şu aşamada önerebileceklerim basit adımlar:
1) Steam kütüphane > Forza 4 > Sağ tıklama ile özelliklerden oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın lütfen. Ayrıca oyunun sürümünün güncel olduğundan ve otomatik güncelleme ayarının açık olduğundan emin olun.
2) Windows'unuzun son güncellemelerini eksiksiz şekilde tamamlayın.
3) DirectX ve Microsoft Runtime gibi yazılımların eksiksiz yüklendiğinden emin olun.

Bana oyun dosyalarında eksik ve hata olabileceği, veya oyunun sürümü ile Windows işletim sisteminizin sürümünün uyumsuz olabileceği ihtimali aklıma geldi. Şu aşamada önerebileceklerim basit adımlar:
1) Steam kütüphane > Forza 4 > Sağ tıklama ile özelliklerden oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın lütfen. Ayrıca oyunun sürümünün güncel olduğundan ve otomatik güncelleme ayarının açık olduğundan emin olun.
2) Windows un son güncellemelerini eksiksiz şekilde tamamlayın.
3) DirectX ve Microsoft Run gibi yazılımların eksiksiz yüklendiğinden emin olun.
Oyun dosya bütünlüğünü doğruladım bütün windows updatelerini yaptım xbox ayarlarını sıfırladım fakat sorun devam ediyor

Oyun dosya bütünlüğünü doğruladım bütün windows updatelerini yaptım xbox ayarlarını sıfırladım fakat sorun devam ediyor
Ekran kartı driverı güncel mi?
Sıcaklık değerleri nedir?
Olay görüntüleyicisinde paylaşılan hata kodu tam mı?
Eldeki verilerle nedene inmek zor. Geniş bir yelpazede sorguluyoruz. Daha fazla detay paylaşabilir misiniz?

Ekran kartı driverı güncel mi?
Sıcaklık değerleri nedir?
Olay görüntüleyicisinde paylaşılan hata kodu tam mı?
Eldeki verilerle nedene inmek zor. Geniş bir yelpazede sorguluyoruz. Daha fazla detay paylaşabilir misiniz?

Ekran kartı driverım güncel sıcaklık değerlerim normal 50-55'e çıkıyor en fazla olay görüntüleyicisinde paylaşılan hata kodu tamdır. Şimdi LogFile da yükleyeceğim, winver ( 21H1)
LogFile da şu şekilde.
Yardım edebilecek kimse yok mu

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı