10 Dakikada bir reset atan PC oyunda iken atmıyor

12eren12

Centipat
Arkadaşlar bilgisayarımda Windows 10 işletim sistemi mevcut. Her şey normal giderken yeğenim oyun oynarken bilgisayar aniden gri renk bir ekran gösterdi. Ne yaptıysak değişmedi sonrasında kapatıp açtık görüntü gelmedi.
Ekran kartını söktüm 10 board anakarttan çekiyorum görüntüyü her şey normal.
Cihazı normal modda açınca 5-10 dakikada 1 reset atıyor. Oyun oynarken asla reset atmıyor.
Ancak güvenli modda her şey normal.
- Format attım.
- RAM'leri denedim.
- HDD test programı çalıştırdım.
- Virüs programı kurup tarama yaptım.

Sistem özellikleri;
Windows 10.
Intel i7 işlemci
8 GB RAM
Şu an ekran kartı yok
SSD HDD.

Güvenli modda ne bir reset ne başka bir sorun ancak normal modda açınca reset atıyor. Delireceğim bir el atın arkadaşlar, çözelim şu işi lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bilgisayarımda Windows 10 işletim sistemi mevcut. Her şey normal giderken yeğenim oyun oynarken bilgisayar aniden gri renk bir ekran gösterdi. Ne yaptıysak değişmedi sonrasında kapatıp açtık görüntü gelmedi.
Ekran kartını söktüm 10 board anakarttan çekiyorum görüntüyü her şey normal.
Cihazı normal modda açınca 5-10 dakikada 1 reset atıyor. Oyun oynarken asla reset atmıyor.
Ancak güvenli modda her şey normal.
- Format attım.
- RAM'leri denedim.
- HDD test programı çalıştırdım.
- Virüs programı kurup tarama yaptım.

Sistem özellikleri;
Windows 10.
Intel i7 işlemci
8 GB RAM
Şu an ekran kartı yok
SSD HDD.

Güvenli modda ne bir reset ne başka bir sorun ancak normal modda açınca reset atıyor. Delireceğim bir el atın arkadaşlar, çözelim şu işi lütfen.
Ekran kartının 12V güç bağlantısı tam mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı