Hediye 10 Kişiye Don't Starve Together

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selamlar, Don't Starve Together sağlam indirime girmiş. Hal böyle olunca bir çekiliş yakışır dedim. 2,40 TL gibi bir fiyat olunca daha fazla kişiye hediye etmek gerekebilir belki, sudan ucuz sonuçta. Ama önümüz için güzel bir çekiliş daha düşündüğüm için bu kadarı yeterli şimdilik.
  • Bu konudan sonra oluşturulan hesapları dahil etmeyeceğim.
  • Oyunu oynayacak kişiler katılırsa sevinirim. Ayrıca onlarla oynayacak arkadaşları da olursa çok daha güzel olur. Çünkü size DST hediye ettiğim zaman envanterinize de bir tane DST gelecek. Bunu arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Bu şekilde işin sonunda toplam 20 kişi bu çekilişten yararlanmış olacak. Klei sağ olsun. 🙂
  • Yarın 18.00'a kadar katılabilirsiniz. Bir sorun olmazsa 20.00 civarı sonucu açıklarım. Kesin saat veremem, bu konuda sabıkam kabarık. 🙃
  • Herkese bol şans!
Katılıyorum.

Arkadaşlar dün bitti çekiliş, konuyu okumadan mesaj yazmayın.
  • @Eray1978, @neogan ve @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE çekilişi kazandınız. Sanırım önceki mesajdaki etiketi görmediniz, geri dönüş yapın.
  • Kazanan iki arkadaşın isteği üzerine onların yerine tekrar çekiliş yaptım. Yeni iki kazanan: @Phanzox ve @MrMadDoctor. İlk sonuç mesajımdaki adımları uygularsanız hediyenizi verebilirim.
Çekiliş bitti, herkese hayırlı olsun. Kazananlar:
  • @steelumut ve @Connor The Android "katıldım" gibi bir şey yazmadığınız halde dahil ettim sizi. Katılmak gibi düşünceniz yoktuysa haber verin. Yerinize geçecek iki kişi için de çekiliş yapayım.
  • 10 kişinin Steam profilini yazması mesaj kalabalığı olur. Aşağıya kendi hesabımı bırakacağım oraya istek atın. İsteğinizi kabul ettiğim zaman Technopat profilinizin kendi çektiğiniz ekran görüntüsünü paylaşın. (Aşağıdaki gibi) Kazanan kişi olduğunuzu bu şekilde anlayabileyim. Başkasının hakkını almak için montajla vs. uğraşacak varsa da diyecek sözüm yok.

Katılıyorum.

• @Eray1978, @neogan ve @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE çekilişi kazandınız. Sanırım önceki mesajdaki etiketi görmediniz, geri dönüş yapın.
  • Kazanan iki arkadaşın isteği üzerine onların yerine tekrar çekiliş yaptım. Yeni iki kazanan: @Phanzox ve @MrMadDoctor. İlk sonuç mesajımdaki adımları uygularsanız hediyenizi verebilirim.

Damda geldigimde biti çekişil.

Son düzenleme:
Arkadaşlık kodum:
1428769184
İstek attım bu arada.

Katılıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı