10 Metre Ethernet Kablosu Önerisi

Critness

Megapat
Makaleler
4
Yer
Osmaniye/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba Technopat sakinleri, benim 10 metre ethernet kablosuna ihtiyacım var, ne eksik ne fazla. 50 TL civarı bir bütçem var. Fiber internetim var, ona uygun kablo önerirseniz sevinirim. İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mahallenin elektrikçisinden aldığım CAT6'yı kullanıyorum. Çok da üzerine düşmemek lazım bence bi şeylerin. Çünkü ne kadar üstüne düşersek o kadar çok başımıza iş açıyo bence.

Merhaba Technopat sakinleri, benim 10 metre Ethernet kablosuna ihtiyacım var, ne eksik ne fazla. 50 TL civarı bir bütçem var. Fiber internetim var, ona uygun kablo önerirseniz sevinirim. İyi Sosyaller.

Burada herkes google'a internet kablosu yazıp enter yapmayı bilir arkadaşlar. Burda konu açan insanlar diğer insanların tecrübe veya kullandıklarından öneri istiyor.

Ürün güvenilir gibi ama bana kendinizin kullandığı veya bu markaya güvenirim dediğiniz kablo önerisi istemiştim.
Bildiğiniz bir marka var mı güvenilir?

Son düzenleme:
Ürün güvenilir gibi ama bana kendinizin kullandığı veya bu markaya güvenirim dediğiniz kablo önerisi istemiştim.
Bildiğiniz bir marka var mı güvenilir?
Dostum uGreen güvenilir fakat dediğim gibi ne kadar sakınırsan o kadar dertli çıkar iş. Mahallenin elektrikçisinden aldım 35 liraya ve 200mbit download hızımı 0 kayıpsız yaşatıyor bana. Çok takma kafana lütfen al uygun fiyatlı bir tane ne çok ucuz ne çok pahalı.

Dostum uGreen güvenilir fakat dediğim gibi ne kadar sakınırsan o kadar dertli çıkar iş. Mahallenin elektrikçisinden aldım 35 liraya ve 200mbit download hızımı 0 kayıpsız yaşatıyor bana. Çok takma kafana lütfen al uygun fiyatlı bir tane ne çok ucuz ne çok pahalı.
O zaman üstteki arkadaşın attığı linkten alacağım gibi, teşekkürler. Sizce üstteki arkadaşın attığı linkteki kablo nasıl duruyor?

Geri
Yukarı