10. Nesil İşlemcili Excalibur G900 Satışa Çıkmış - Excalibur G900 Özellikleri

orhnakaydin

Centipat
Selam dostlar,

Gaming laptop karantina günlerinde biraz olsun vakit geçirmemi sağlayabilir diye düşündüm ve arayıştayken Casper Excalibur'ların 10.nesil işlemcili yeni gaming laptoplar getirdiğini görüyorum. Bugün yenilenen Excalibur G900 modelini satışa çıkarmışlar.

1589273449964.png

Özellikler baya iddialı gözüküyor;

• 240Hz yenilenme hızı (144 Hz olarak da konfigüre edilebiliyo)
  • 8 GB / 12 GB /16 GB /32 GB /64 GB DDR4 RAMler
  • 480 GB SSD, 1 TB HDD, 1 TB HDD + 120 GB M2 SSD, 1 TB HDD + 240 GB M2 SSD, 1 TB HDD + 512 GB NVME M2 SSD, 480GB SSD + 512 GB NVME M2 SSD, 240 GB SSD, 1 TB SSD, 1 TB HDD + 1 TB M2 SSD, 4 TB SATA SSD + 2TB M2 SSD + 2 TB M2 SSD, 2 TB M2 SSD + 1 TB HDD, 240 GB M2 SSD, 512 GB NVMe M2 SSD
  • NVIDIA'nın son model RTX, GTX Ekran kartları
  • 10.Nesil İntel Core i7 işlemci
  • RGB Klavye
  • 15.6" Ekran 330NIT FULL HD Ekran
  • 4.7 mm inçe çerçeve

Casper Excalibur G900 Video

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
    Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Casper'ın kendi sitesinden konfigüre ederek alma imkanı da var. Ekran kartı, RAM, , Bellek gibi donanımları konfigüre edilebiliyo. Özellikle 240Hz Ekran beni biraz cezbetti. Saniyede 240 kareyle oyunun gerçekçiliği baya artmaz mı sizce de ?

Siz ne dersiniz oyun bilgisayarı olarak Excalibur G900 düşünülebilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatlarını aşağıdan öğrenebilirsiniz:
Cebimde param olsa RTX 2060'lı olanlardan bir tanesini almak isterdim. Eskiden Casper'ın politikası Abra türü biraz daha düşük olan oyuncu bilgisayarlarını pazarlamaktı şu an biraz daha Tulpar seviyesine geçmişler gibi. Şu an Excalibur'un pazarlamasını Monster'a benzettim diyebilirim.

Son düzenleme:
Selam dostlar,

Gaming laptop karantina günlerinde biraz olsun vakit geçirmemi sağlayabilir diye düşündüm ve arayıştayken Casper Excalibur'ların 10.nesil işlemcili yeni Gaming laptoplar getirdiğini görüyorum. Bugün yenilenen Excalibur G900 modelini satışa çıkarmışlar.

Eki Görüntüle 560142

Özellikler bayağı iddialı gözüküyor;

• 240Hz yenilenme hızı (144 HZ olarak da konfigüre edilebiliyor)
  • 8 GB / 12 GB /16 GB /32 GB /64 GB DDR4 RAM'ler
  • 480 GB SSD, 1 TB HDD, 1 TB HDD + 120 GB M.2 SSD, 1 TB HDD + 240 GB M.2 SSD, 1 TB HDD + 512 GB NVMe M.2 SSD, 480GB SSD + 512 GB NVMe M.2 SSD, 240 GB SSD, 1 TB SSD, 1 TB HDD + 1 TB M.2 SSD, 4 TB SATA SSD + 2TB M.2 SSD + 2 TB M.2 SSD, 2 TB M.2 SSD + 1 TB HDD, 240 GB M.2 SSD, 512 GB NVMe M.2 SSD
  • NVIDIA'nın son model RTX, GTX Ekran kartları
  • 10.Nesil Intel Core i7 işlemci
  • RGB Klavye
  • 15.6" Ekran 330NIT Full HD Ekran
  • 4.7 mm inçe çerçeve

Casper Excalibur G900 Video

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
    Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Casper'ın kendi sitesinden konfigüre ederek alma imkanı da var. Ekran kartı, RAM,, Bellek gibi donanımları konfigüre edilebiliyor. Özellikle 240Hz Ekran beni biraz cezbetti. Saniyede 240 kareyle oyunun gerçekçiliği bayağı artmaz mı sizce de?

Siz ne dersiniz oyun bilgisayarı olarak Excalibur G900 düşünülebilir mi?
Daha çok G780 serisi ilgimi çekti, Şu an G770 kullanıyorum her kuruşunu hakediyor.

13600TL'ye 2070 ekran kartlı 240Hz ekranlı laptop gerçekten rekabetçi fiyat. Eğer ısınma ve malzeme kalitesi iyiyse 20 bin tl ye kadar tüm laptop piyasasını domine eder.
Excalibur g770'de ısınma konusunda fena iş çıkarmamıştı Casper. Excalibur G900'de deumarım ısınma çözümlerini bi kaç tık daha ileri taşımışlardır
Daha çok G780 serisi ilgimi çekti, Şu an G770 kullanıyorum her kuruşunu hakediyor.
G770 bence de iyi cihazdı muadillerine göre de uygun fiyattan çıkarmışlardı. 60Hz'de bile oyunlar tadmin ederken şimdi 240Hz'de nasıl olacak merak ediyorum içeriği de o yüzden oluşturdum zaten

Kağıt üzerinde özellikler ve fiyat çok iyi :) Özellikle RTX 2070 super ekran kartlı olan cihazın testini merak ediyorum. Özelleştirmeleri monsterdan daha geniş olarak gözüküyor.

Fiyatlar çok uygun. Malzeme, ses, anakart kalitesi nasıl? Daha önce kullananlar aydınlatabilir mi?
daha önce excalibur g770 kullanmıştım ben hocam. dolby audio kullanıyolar zaten dizaynda hoporlere verdikleri yer de tatmin edici zaten. anti glare ekran kullanmışlar balkon günleri geldi yazın balkonda yansımasız bi şekilde takılınabilir
Kağıt üzerinde özellikler ve fiyat çok iyi :) Özellikle RTX 2070 super ekran kartlı olan cihazın testini merak ediyorum. Özelleştirmeleri monsterdan daha geniş olarak gözüküyor.
evet bence de top bi model çıkarıyo Casper konfigürasyonu. konfigürasyonun daha geniş olacağını düşünüyorum ben de

Geri
Yukarı