%10 povidon-iyot gliserin midir?

41Bayram

Decapat
Daha fazla  
Eczaneden gliserin istedim bana bunu verdiler üzerinde gliserin diye hiçbir şey yazmıyor, acaba yanlışlıkla başka bir şey ile mi karıştırdılar?

Dosya Ekleri

• 15849693671157319672603651495117.jpg
    15849693671157319672603651495117.jpg
    2,3 MB · Görüntüleme: 103
Bu tentürdiyot dediğimiz sıvı. Gliserin ile alakası yok, içinde gliserin var ama kendisi direkt olarak gliserin değil.

Kulak için kullacaksanız bu "gliserinli kulak damlası" değil. Sakın kulağınıza damlatmayın.
Yara dezenfeksiyonu için ise kullanabilirsiniz.
Kulak için kullanılmayacak ben sadece gliserin istedim
Kulak için kullacaksanız bu "gliserinli kulak damlası" değil. Sakın kulağınıza damlatmayın.
Yara dezenfeksiyonu için ise kullanabilirsiniz.
Hayır kullanılmayacak ben sadece gliserin istedim bunu verdiler bana.

Orasını anladık. Ne yapacaksın? Başlıktaki sorunun cevabı hayır. Ama isteğe bağlı olarak evete manipüle edilebilir.
Mesaj gitmedi diye tekrardan yazdım da gitmiş pardon dünya Sağlık örgütünün yayınladığı el dezenfektanını yapıcam küçücük şişelere 20 lira istiyorlar ve içinde ne olduğu meçhul şey almak istemedim

Burada %98 gliserin demişler. Sizinkinde ise %10 farklı bir şey olduğu belirtilmiş. Geri kalan gliserin olsa bile karşılamıyor. Dediğim gibi gliserin demek için şahit ister o. Ya eczacıya derdinizi anlatamadınız ya da adam sizi kazıkladı. Gliserin denince insanların aklına ilk o gelmiyor.

Burada %98 gliserin demişler. Sizinkinde ise %10 farklı bir şey olduğu belirtilmiş. Geri kalan gliserin olsa bile karşılamıyor. Dediğim gibi gliserin demek için şahit ister o. Ya eczacıya derdinizi anlatamadınız ya da adam sizi kazıkladı. Gliserin denince insanların aklına ilk o gelmiyor.
Gittim iade ettim bana aynı işe yarıyor sadece marka farklı diye böyle falan dedi gittim başka eczaneden aldım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı