10 senelik 768P 18.5 inç mönütör mü? 32 inç 1080P 60Hz TV'mi?

İsimyok08

Kilopat
Yer
İsimsiz Şehir
Arkadaşlar RX 570, R3 1200 AF, 8 GB 3000MHz CL16.... Bir sistemim var. Biz de 3 tane TV var. Bir tanesi boşta kalacak. Sorum şu; sizce oyunlar için 10 senelik Exper 9809B 18.5" LED Monitör Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bu mönütörle tıpatıp aynı (model numarasına kadar.) Casper marka mönütörüm mü yoksa Beko 1080P 32ınch (50 veya 60Hz minimum 50Hz. ) Mönütör mü daha mantıklı? GTA 5, CS:GO, Valorant, Sniper Elite 4.. Oynuyorum.

Tabii ki de TV bu bir soru olamaz bence. Zaten eski monitörünüzde 60Hz değeri vardır kullanacapınız TV'ninde kaliteniz artar ve olası darboğazdan kurtulursunuz tabii birazda FPS'den feraga edeceksiniz.

TV daha mantıklı. Eğer imkanınız varsa TV ve monitörü satıp üstüne biraz ekleyip yeni veya 2. el güzel bir monitör de alabilirsiniz.
TV'yi satamayız. Kışın dedem onlar buraya geliyor. Üst katta dedem onlar yaşıyor. Haliyle köydeki TV boş kalıyor.

TV'lerde genelde MS değeri yüksek oluyor. Kaç ms?
Bilmiyorum. Fakat üst tarafta HZ bilgilerini görebiliyorum. Fakat TV bu ; BEKO LCD TV 32 İNÇ - İkinci El Beko LED & LCD TV İlanları sahibinden.com'da - 855461899

Fakat TV ile dip dibe olacağım. Masaüstüne koyacağım için çok göz yormaz mı ?

Konsol tarzı kullanırım diyorsan TV, diğer türlü monitör.
Normal mönütör gibi kullanmayı düşünüyorum.
Tabii ki de TV bu bir soru olamaz bence. Zaten eski monitörünüzde 60Hz değeri vardır kullanacapınız TV'ninde kaliteniz artar ve olası darboğazdan kurtulursunuz tabii birazda FPS'den feraga edeceksiniz.
FPS'ler zaten yüksek. 60FPS üstü aldığım için pek işime yaramıyor. Düşmesi pek dert etmez. Darboğaz durumu 3 ay kullandım hiç yaşamadım. Amd'nin kendi göstergesini bazen oyun ortası kısayol ile açıyorum. Hiç darboğaz görmedim. Fakat Ram GTA5'de sıkıntı yapabiliyor. Ara ara FPS drop yiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı