10. sınıf baraj dersler

Schwaiz

Hectopat
Arkadaşlar 10.sınıf Anadolu lisesi öğrencisiyimde hangi derslerden kalırsak sınıfta kalmış sayılırız? (Baraj dersler diyen arkadaşlar hangi derslerin olduğunuda belirtsin lütfen)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dil anlatım'dı benim zamanımda ama şu an sanırım Türk Dili ve Edebiyatı olmuş yeni adı. 50'nin altındaysa sınıfta kalıyorsun ama hocalar çoğunlukla bırakmıyor zaten ödev falan verip yükseltmeye çalışıyorlar.

Arkadaşlar 10.sınıf Anadolu lisesi öğrencisiyimde hangi derslerden kalırsak sınıfta kalmış sayılırız? (Baraj dersler diyen arkadaşlar hangi derslerin olduğunuda belirtsin lütfen)
Bunu buraya yazmak yerine ders çalışsan? Okulda not al. Eve geldiğinde yazdığın notlara yarım saat bak. Hepsinden birer tane kitap bitir. İstersen yaprak test al. Ama ben soru bankası öneririm. Her dersten bir tane. Ders kaygısı falan olmaz.

Yok ben ders çalışmayı sevmiyorum dersen açık öğretim lisesine geç. Verdiği kitapları sınava son 20 gün kala çalış. Zamanın bol olacak.

Eğer okuyacağım diyorsan ve sorumluluk dersin kalacağından korkuyorsan üstteki dediklerimi yap.

Son düzenleme:
Sınıfta kalma olayı o kadar kolay değil, kalacaksan ya okula hiç gitmemiş olman lazım ya da bir engelinin olması lazım dersleri yapamayacak düzeyde.

Yeni konular

Geri
Yukarı