10.sınıf bitti boyum 165

Boyunuz yüzünden size soğuk davranan kişilerle hiç muhatap olmayın.

Kimse senin boyun kısa ondan arkadaş olmuyorum veya konuşmuyorum demiyor ama boyumun kısa olması açık ve net bir şekilde sosyal hayatta etkiliyor, bunu istisnasız herkes yapıyor
Kendinle barışık olmazsan hayat geçmez kabullenmelisin madem boydan yüzün gülmüyor spor yap vücudunu geliştir cidden şu yaşta takılmamaya gayret edin.

Zaten yaz başladığı gibi spor salonuna gideceğim ama yine de özgüvenimin artacağını sanmıyorum, en basitinden kısaysan zaten kız arkadaş edinmen neredeyse imkansız.

Kimse senin boyun kısa ondan arkadaş olmuyorum veya konuşmuyorum demiyor ama boyumun kısa olması açık ve net bir şekilde sosyal hayatta etkiliyor, bunu istisnasız herkes yapıyor
Kardeşim 1.90 boyum var obezde oldum sıskada oldum. Lisede insanlar çok şerefsiz oluyor. Biri zaten fiziksel görünüşün nedeniyle arkadaş olmuyorsa veya sana kötü davranıyorsa o çok karaktersiz biridir. Emin ol, hayatında böyle insanları tutman ileride senin için zaten kötü olur. Bırak uzak dursun kekolar :)

Kimse senin boyun kısa ondan arkadaş olmuyorum veya konuşmuyorum demiyor ama boyumun kısa olması açık ve net bir şekilde sosyal hayatta etkiliyor, bunu istisnasız herkes yapıyor.

Kimse senin boyun kısa ondan arkadaş olmuyorum veya konuşmuyorum demiyor ama boyumun kısa olması açık ve net bir şekilde sosyal hayatta etkiliyor, bunu istisnasız herkes yapıyor.

Zaten yaz başladığı gibi spor salonuna gideceğim ama yine de özgüvenimin artacağını sanmıyorum, en basitinden kısaysan zaten kız arkadaş edinmen neredeyse imkansız.

Çok haklısın ya.
Kardeşim 1.90 boyum var obezde oldum sıskada oldum. Lisede insanlar çok şerefsiz oluyor. Biri zaten fiziksel görünüşün nedeniyle arkadaş olmuyorsa veya sana kötü davranıyorsa o çok karaktersiz biridir. Emin ol, hayatında böyle insanları tutman ileride senin için zaten kötü olur. Bırak uzak dursun kekolar :)

Kanka iyi diyorsun da 2 sene arkadaşsız geçmez ki.

Sınıf ile boyun ne alakası var gözünün yağını yediğim. Lütfen artık boy konusu açmayın herkesin genetiği farklıdır bazısı vardır ölene kadar 165 kalır bazısı vardır Dennis Rodman gibi 22 yaşında 175 cmden 2 metre olur artık bu örneği vermekten elim yoruldu.

Sınıf ile boyun ne alakası var gözünün yağını yediğim. Lütfen artık boy konusu açmayın herkesin genetiği farklıdır bazısı vardır ölene kadar 165 kalır bazısı vardır Dennis Rodman gibi 22 yaşında 175 Cm'den 2 metre olur artık bu örneği vermekten elim yoruldu.

10.sınıfım dememin sebebi az çok yaşıtlarımın boyunu tahmin etmeniz, yaşıtlarım 175-180 ben daha 165.
Boy konusu açma sebebi mi açıkçası bilmiyorum, canımı sıkan bir konu ve foruma yazmak istedim, herhalde daha uzarsın yaşın küçük vs. yazanları görüp rahatlarım diye.

Kardeşim bu gibi konular kafanıza takmayın. Buralara boylarla değil akılla geldiniz. Yani önemli olan boy değil akıldır. Senle dalga geçenler boy var akıl yokmuş dalga geçtiğine göre. Kafayı takma yani.

Annenin ya da babanın boyu kısa olabilir. Bizim aileninde boyu kısa fakat benim boyum 175 ve hepsinden uzun. Sen de uzarsın fazla takma böyle şeylere. Sağlığından önemli değilya. Mutlu olmaya çalış.

Kardeşim bu gibi konular kafanıza takmayın. Buralara boylarla değil akılla geldiniz. Yani önemli olan boy değil akıldır. Senle dalga geçenler boy var akıl yokmuş dalga geçtiğine göre. Kafayı takma yani.

Bende yılın başında aynısını diyordum, kendimi entelektüel anlamda geliştirmeye çalıştım ama fark ettim ki gerçekten kendimi geliştirmek bana mutluluk getirmedi.

Bende yılın başında aynısını diyordum, kendimi entelektüel anlamda geliştirmeye çalıştım ama fark ettim ki gerçekten kendimi geliştirmek bana mutluluk getirmedi.
Bak şimdi sana şunları söyleyeceğim içini rahatlatır mı bilmiyorum ama bilgin olsun. Sakallanma ile boy uzamasının alakası yoktur bu bir. İkincisi Kemik yaşı dediğimiz bir olay var eğer kemik yaşın küçükse boy uzaman daha olacaktır onuda gidip röntgen çektirerek öğrenebilirsin.

Normalde kimse boyuna takmazdı türkiyede. 2012 yıllarında boy takıntı oranı baya azdı. Şimdi sosyal medyada gördüğünüz 1.70 boyun altındaki erkekleri erkek saymıyoruz videoları yüzünden çoğu erkek bu forumda bu konuları açıyor. Yapmayın modern kültürün kölesi olmayın elinizde olmayan bir şey için canınızı sıkmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı