10. sınıfta 9. sınıfın konuları tekrar edilebilir mi?

Galip Akcan

Hectopat
Daha fazla  
9. sınıfın ilk başlarında derslere asılmıştım ancak sonrasında bayağı bir saldım dersleri. 9. sınıfın 2. dönemi hakkında hiçbir bilgim yok neredeyse. Dersler bitti sayılır artık. Ben de gelecek yıllarımdan endişeliyim. Bu yaz biraz asılarak konuları bitirebilir miyim? Nasıl bir çalışma hazırlamalıyım? Şu anda 10. sınıfım ve fen lisesindeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
9. sınıfın ilk başlarında derslere asılmıştım ancak sonrasında bayağı bir saldım dersleri. 9. sınıfın 2. dönemi hakkında hiçbir bilgim yok neredeyse. Dersler bitti sayılır artık. Ben de gelecek yıllarımdan endişeliyim. Bu yaz biraz asılarak konuları bitirebilir miyim? Nasıl bir çalışma hazırlamalıyım? Şu anda 10. sınıfım ve fen lisesindeyim.
Hocam bende aynı şeyi düşünüyorum Haziran sonuna kadar 9.sınıf konuları biterse tatil rahat olur lise konuları bağlantılı sanırım.

Hocam bende aynı şeyi düşünüyorum haziran sonuna kadar 9.sınıf konuları biterse tatil rahat olur lise konuları bağlantılı sanırım.

Bazıları bağlantılıydı galiba geometri falan.

Şimdi fen lisesi konularını unut TYT AYT de bir şey çıkmayacak diğer konulara çalış.

Geri
Yukarı