10. sınıfta edebiyattan kalınca ne olur?

Ben 10. sınıfta edebiyattan kaldım. Genel ortalamam 50 üzeri ama edebiyat 49. sorumlu kaldım ilk sınavda, yine geçemedim. Şimdi 2 haftaya tekrar sınav var. Geçemezsem ne olur? Lütfen bir şey söyleyin. Diploma alamayacak mıyım?

Foruma yazacağına ders çalış acil çok kötü şeyler olabilir.

Sınavdan geçene kadar gireceksin. Geçmeden mezun olamazsın. Ama çok dert etme, çoğu zaman son sınıfta soruların yanında cevapları veriyorlar. Yine de çalışıp geçmen daha iyi olur.

Çalışma kısmına gelecek olursak şöyle bir bilgi vereyim. İlk kaldığımda çalışıp 17 almıştım. İkincide ise çalışınca geçemiyorum bir daha da çalışmam deyip girmiştim ve hep bildiğim yerlerden gelmişti. 80 puanlık yer doldurup 50'yi geçmişimdir deyip bıraktım. 72 aldım.
Hiç sağı solu belli olmuyor.

Ben 10. sınıfta edebiyattan kaldım. Genel ortalamam 50 üzeri ama edebiyat 49. Sorumlu kaldım ilk sınavda, yine geçemedim. Şimdi 2 haftaya tekrar sınav var. Geçemezsem ne olur? Lütfen bir şey söyleyin. Diploma alamayacak mıyım?
Kalabilirsin ya da sorumluluk sınavı olabilir (gireceğin sınav sorumluluk sınavı değilse).

Ben 10. sınıfta edebiyattan kaldım. Genel ortalamam 50 üzeri ama edebiyat 49. Sorumlu kaldım ilk sınavda, yine geçemedim. Şimdi 2 haftaya tekrar sınav var. Geçemezsem ne olur? Lütfen bir şey söyleyin. Diploma alamayacak mıyım?
yarın ben de sorumluluk sınavına gireceğim yarın sonucu yazarım ahaha

Geri
Yukarı