10. sınıfta insanlar neden değişik ve soğuk davranıyor?

cxnnorx

Hectopat
Arkadaşlar bu sene işte 10. sınıfım sınıfta bazen görüyor bakakalıyorlar bazen bana bakıp önlerine dönüyorlar bana bakıp aralarında konuşuyorlar gerçekten hiçbir şey anlamadım ne istiyor amaçları ne?
Bir tane de çocuk var çocuğu bu sene yeni gördüm hiç kimseye ters bir laf ettiğim de yok ama o çocuk ben gitsem oradan uzaklaşıyor bazen ters ters bakıyor, yani bazen duymamazlıktan geliyor bir şey sorduğumda (beden dersi ile alakalı sormam gereken bir şey diğer türlü muhabbetim bile olmuyor) işte böyle neden böyleler hiçbir şey anlamadım, arkadaşı da var oda derstte bazen yakalıyorum bakıyor bakakalıyor ikide bir aynı şeyi yapıyor gerçekten bir şey anlamadım ne oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu sene işte 10. sınıfım sınıfta bazen görüyor bakakalıyorlar bazen bana bakıp önlerine dönüyorlar bana bakıp aralarında konuşuyorlar gerçekten hiçbir şey anlamadım ne istiyor amaçları ne?
Bir tane de çocuk var çocuğu bu sene yeni gördüm hiç kimseye ters bir laf ettiğim de yok ama o çocuk ben gitsem oradan uzaklaşıyor bazen ters ters bakıyor, yani bazen duymamazlıktan geliyor bir şey sorduğumda (beden dersi ile alakalı sormam gereken bir şey diğer türlü muhabbetim bile olmuyor) işte böyle neden böyleler hiçbir şey anlamadım, arkadaşı da var oda derstte bazen yakalıyorum bakıyor bakakalıyor ikide bir aynı şeyi yapıyor gerçekten bir şey anlamadım ne oluyor?
7 yıl üniversite okudum, orda bile ortam aynı idi. Değişen bişey yok. Böyle kabullenmek zorundasın malesef.

Sınıfta 5 kızız ve 4 kız bile bazen bana böyle yapıyor, özetle şöyle diyeyim. Arkadaşlık kurulabilecek insanlarsa yani seni aralarına alabilecek tiplerse takılmanı öneririm çünkü sürekli yalnız olmak psikolojik anlamda insanı etkiliyor, ama eğer sen oldun ve sana yine kötü davranacaklarsa veya sana arkadaş olmadan da sert davranacaklarsa sana bakıp bakıp konuşmayı devam ettirdiklerinde soğukkanlı bir tarzda sorabilirsin, şunu da diyeyim eğer biraz içe dönüksen benim gibi başlarda zorlanırsın laf etmekte ama sonradan alışıyor insan merak etme. Maalesef bu dönemde insanlar böyle aşırı saçma davranıyor. Demeyi unuttum 9. sınıfım ben de hazırlık okuduğumdan, normalde 10 olmam lazım benim de.

Egoları yüzünden hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı