10 TL Farkla 8 Mbps'ten 16'ya Geçilir mi?

Korkum vaad edilen 16 mbpsnin tam verilmemesi ama şu 8'in üstüne çıksa bile minnetar olucam galiba geçeceğim kesinlikle.

Arkadaşlar, NetSpeed'den 56 TL'lik 8 Mbps internet kullanıyorum. Epic Games'den GTA V indirirken o kadar canım sıkıldı ki yavaşlığa, uzun zaman sonra bölgemdeki altyapı durumunu ve internet paketlerini araştırmaya başladım, bir sorgulamada ADSL altyapımda 16 Mbps alabileceğim çıktı. Sırf şu GTA V daha hızlı insin diye akşam arayıp geçme talebinde bulacağım 16'ya. Merak ettiğim şey 8 ile 16 arasında hissedilir bir fark var mı? Çok oyun indiriyorum, bilgisayarımda CD-ROM yok.

Ben şahsen 50 kullanıyorum mükemmel bir şey. YouTube'a girince tak diye açılıyor oyun indirince hızlı indiriyor yani mükemmel bir şey.

Arkadaşlar, NetSpeed'den 56 TL'lik 8 Mbps internet kullanıyorum. Epic Games'den GTA V indirirken o kadar canım sıkıldı ki yavaşlığa, uzun zaman sonra bölgemdeki altyapı durumunu ve internet paketlerini araştırmaya başladım, bir sorgulamada ADSL altyapımda 16 Mbps alabileceğim çıktı. Sırf şu GTA V daha hızlı insin diye akşam arayıp geçme talebinde bulacağım 16'ya. Merak ettiğim şey 8 ile 16 arasında hissedilir bir fark var mı? Çok oyun indiriyorum, bilgisayarımda CD-ROM yok.
Net geçilir, %100 artış söz konusu.

VDSL'i kontrol edin bölgenizde. Kablonet 100 Mbps kullanıyorum, akşam 24'e düşüyor, o bile işkence benim için. 200 Mbps çıkartsalar geçeceğim direkt.
Keşke abi, ama aşırı şanssızım. Benim yan sokağımdaki herhangi bir binayı kontrol ettim aynı yaşta olan maks alabileceğiniz hız 75 diye gösteriyor ben en fazla 16 alabiliyorum 2020 yılında çağdışı bir hız bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı