Satıldı GTA V: Premium Edition Epic Games Hesapları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

21584

Kilopat
Makaleler
4
Arkadaşlar merhaba.
Elimde güncel 2 adet olan hiç kullanılmamış GTA V: Premium Edition içeren Epic Games hesaplarını satıyorum. Parayı fiziksel olarak kullanmayacak ve sadece oyun alacak olmamdan dolayı 10 TL değerinde Steam Cüzdan Kodu karşılığında satmaktayım.

*Hesaplar benim tarafımdan oluşturulmuş ve bana ait hesaplardır. Mail, şifre vs. her şeyi değiştirebilirsiniz.

Dipçe 1: Oyun Epic Games üzerinden hesap oluşturularak alınmıştır. Hesapların içinde sadece GTA V: Premium Edition bulunmaktadır.
Dipçe 2: Hesabı aldıktan sonra Rockstar hesabı oluşturup oyunu oluşturduğunuz Rockstar Hesabına bağlayıp oynayabilirsiniz.

İletişim için > Discord: Harvester#9110

@saturnxx'e 3 tane satıldı.
@11122222'ya 2 tane satıldı.
@Saveronn'a 2 tane satıldı.
@orkenaga'ya 1 tane satıldı.

Son düzenleme:
Birkaç gün içinde 2 hesap alabilirim, hesaplar duruyor mu?

Arkadaşlar merhaba.
Elimde güncel 2 adet kalmış olan hiç kullanılmamış GTA V: Premium Edition içeren Epic Games hesaplarını satıyorum. Parayı fiziksel olarak kullanmayacak ve sadece oyun alacak olmamdan dolayı 10 TL değerinde Steam Cüzdan Kodu karşılığında satmaktayım.

*Hesaplar benim tarafımdan oluşturulmuş ve bana ait hesaplardır. Mail, şifre vs. her şeyi değiştirebilirsiniz.

Dipçe 1: Oyun Epic Games üzerinden hesap oluşturularak alınmıştır. Hesapların içinde sadece GTA V: Premium Edition bulunmaktadır.
Dipçe 2: Hesabı aldıktan sonra Rockstar hesabı oluşturup oyunu oluşturduğunuz Rockstar Hesabına bağlayıp oynayabilirsiniz.

İletişim için > Discord: Harvester#9110

@saturnxx'e 2 tane satıldı.
@11122222'ya 2 tane satıldı.
1 hafta sonra alabilir miyim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı