10 TL Steam'den Oyun Önerisi

Dark Might

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ocakta indirimler bitiyor, 10 TL gibi bir miktarın kartımda olduğunu fark ettim. Bari bir şeyler alayım diyorum. Biraz bakındım ve aşağıdaki oyunları buldum sizin de önerilerinizi bekliyorum. Miktarı eğer para yükleyebilirsem 15 TL'ye kadar çıkarabilirim. Yani siz öneri yaparken 10 TL olarak yapmaya çalışın. Eğer 15 TL civarı zevkli bir oyun derseniz onu da önerin:) Şimdiden teşekkürler.
Not: ETS2'ye sahibim sizce ATS sıkar mı? Ya da bu fiyata değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ocakta indirimler bitiyor, 10 TL gibi bir miktarın kartımda olduğunu fark ettim. Bari bir şeyler alayım diyorum. Biraz bakındım ve aşağıdaki oyunları buldum sizin de önerilerinizi bekliyorum. Miktarı eğer para yükleyebilirsem 15 TL'ye kadar çıkarabilirim. Yani siz öneri yaparken 10 TL olarak yapmaya çalışın. Eğer 15 TL civarı zevkli bir oyun derseniz onu da önerin:) Şimdiden teşekkürler.
Not: ETS2'ye sahibim sizce ATS sıkar mı? Ya da bu fiyata değer mi?
Batman the telltalr series tavsiye ederim vakit geçirebileceğin güzel bir oyun

Kesinlikle Batman: Arkham City. Bana göre ATS pek başarılı değil. O fiyatı bile hak etmiyor. Zaten ETS 2 varmış. Aynı oyun, neredeyse bir fark yok. Boşuna para vermeye gerek yok. Birde ona da aynı DLC alman lazım. Aynı DLC iki kere para vermek çok saçma. Batman: Arkham City bana göre çok başarılı bir oyun. Sıkılmadan bitirdim. :)

Batman Arkham City bana göre açık dünya, hikaye ve boss dövüşü olarak hepsinin ortalamasını alırsak en iyi Arkham oyunu diyebilirim. Diğerlerinde ya hikaye ağır basıyor açık dünya kötü oluyor ya da açık dünya iyi oluyor boss kötü oluyor. Bence Arkham City serinin en "olmuş" oyunu ve kesinlikle arşivlere eklenmeli.

Batman Arkham Asylum'u oynamadım. Ilk başta City'yi oynayıp ardından Asylum ve Origins en sonda hızımı alamayıp Arkham Knight alsam birşey kaybeder miyim hikaye bakımından? Yani City'den sonra Asylum'u alsam kopukluk olur mu? @KaraKartalw ATS harbiden az şey katmış ETS' nin üzerine. Önerinizi dinleyerek almayacağım. Hatta bir sürü kişi online da aktif oyuncu olmamasından da yakınmış. @ibrahimY ve @Taha İncesu sizin önerilerinize daha bakamadım. Bu mesaja attıktan sonra ilk fırsatta videolarını izleyeceğim. @Onur Sever baktığıma göre Arkham Knight da çoğu kişi grafik ve oynayış bakımından en iyisi demiş. Ama oyunun boss unu beğenmemişler ve eğer Arkham Knight ana karakter olsa daha iyi olabilirmiş demişler oyunun sonuna bakmadım alabilirim diye ama genel yorumlar böyleydi gördüğüm. Son olarak hepinize teşekkür ederim bu akşam önerilerinizden birini alacağım.

B@Onur Sever baktığıma göre Arkham Knight da çoğu kişi grafik ve oynayış bakımından en iyisi demiş. Ama oyunun boss unu beğenmemişler ve eğer Arkham Knight ana karakter olsa daha iyi olabilirmiş demişler oyunun sonuna bakmadım alabilirim diye ama genel yorumlar böyleydi gördüğüm. Son olarak hepinize teşekkür ederim bu akşam önerilerinizden birini alacağım.

Arkham Knight'ı ilk çıktığında PlayStation 4 sonra(Geçen hafta) Bilgisayarımda bitirdim gerçekten grafik olarak muazzam hikaye işleyişi de güzel Arkham Knight ana karakter olsa süprizi ne olacaktı. Bence bu haliyle hikayesi daha güzel ama oyunun boss dövüşleri gerçekten City ve Origins oyunlarından sonra vasat geliyor. Mesela Deatstroke dövüşü Origins oyununda efsaneydi ama Knight oyununda tek yumrukta yere yapışması üzmüştü.

Oyunları karışık sırayla oynayabilirsin bir şey kaybetmezsin.(Sıralama Origins, Asylum, City ve Knight)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı