10 TL'ye Satılan Windows 10 Anahtarları Sıkıntı Çıkarır Mı?

Güvenilir bir satıcıdan alırsanız bir sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum. Ben Windows 10 Pro için aldım şu anda sıkıntısız kullanıyorum.

Eskiden 39-40 TL olanlar ucuzdu şimdi bunlar geldi:) Satıcı yorumları adamların hep yüksek zaten alabilirsin. Ben de bu şekilde alıp kullandım hiç bir sorun yaşamadım. Ayrıca yaşasan ne olacak yani 8 TL zaten:) İnsan denemek için bile alır:)

Eskiden 39-40 TL olanlar ucuzdu şimdi bunlar geldi:) Satıcı yorumları adamların hep yüksek zaten alabilirsin. Ben de bu şekilde alıp kullandım hiç bir sorun yaşamadım. Ayrıca yaşasan ne olacak yani 8 TL zaten:) İnsan denemek için bile alır:)
Format atınca gidiyor mu? yani OEM key mi oluyor bunlar?

Format atınca gidiyor mu? yani OEM key mi oluyor bunlar?
OEM Key bunlar. Sana e-posta üzerinden geliyor. Defalarca format attım bir sorun yüzünden hiç sorun çıkmadı. Sanırım anakarta gömülüyor. Yani anakartını değiştirmediğin sürece devamlı kullanabiliyorsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı