10 yıllık laptopa SSD takılır mı?

44Nihat07

Kilopat
Elimde fazladan 10 yıllık ASUS eee PC var (Intel atom - 2 GB RAM) buna SSD alsam en azından Netflix falan izleyip, Online ders e girilir mi? Şu an HDD ile 3 dakikada açılmıyor ve YouTube'da bile kasıyor. Bir de her SSD uyar mı? SATA 1-2-3 falan var ondan sordum. Buna uygun 120GB SSD önerir misiniz en ucuzundan?

Elimde fazladan 10 yıllık ASUS eee PC var (Intel atom - 2 GB RAM) buna SSD alsam en azından Netflix falan izleyip, Online ders e girilir mi? Şu an HDD ile 3 dakikada açılmıyor ve YouTube'da bile kasıyor. Bir de her SSD uyar mı? SATA 1-2-3 falan var ondan sordum. Buna uygun 120GB SSD önerir misiniz en ucuzundan?
Hocam sata 2 bile olsa hızlandırır.

Ben de eski notebook cihazıma 240 GB SSD takmıştım. Gerçekten daha çekilebilir bir kullanım oluyor. Özellikle Windows 10 konusunda. Video ve ders konusunda sizi tatmin edecektir. Öneri olarak bunu verebilirim.

Sata SSD bağlayabilirsiniz.

10 yıllık laptopta bazen IDE olabiliyor lütfen bunu göz önünde bulundur bazı sistemlerde böyle Google'de "HDD IDE 2.5" arat bazı HDD'ler böyle lütfen dikkat edin.

Geri
Yukarı