100.000 TL station wagon araba önerisi

Blackfox07

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhabalar, acaba 100.000-104.000 TL gibi fiyatlara önerebileceğiniz bir station wagon araba var mı?
Otomatik olursa çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki Ford Focus station wagon düşünülebilir mi?
Düşünülebilir, lakin ilanların çoğu LPG'li. Bakınız:

Eğer o fiyatlara alınabiliyorsa Insignia Sports Tourer önerebilirim. Eğer VW Passat Variant alacaksanız illa onun yerine Skoda Superb Estate de düşünebilirsiniz.
Opel'in SW'de yarı otomatik versiyonu yok.
Ek olarak Ibiza segment olarak düşük olur yalnız yaşından ötürü satışı kolay olabilir. Şahsi kanaatim.

Düşünülebilir, lakin ilanların çoğu LPG'li. Bakınız:

Opel'in SW'de yarı otomatik versiyonu yok.
Ek olarak Ibiza segment olarak düşük olur yalnız yaşından ötürü satışı kolay olabilir. Şahsi kanaatim.

LPG'li olması bir sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum.
Sizce Seat ile Focus arasında hangisi alınabilir?

LPG'li olması bir sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum.
Sizce Seat ile Focus arasında hangisi alınabilir?
Ben al sat yapmayı tercih eden biriyim, ben Seat alırdım. Daha genç bir araç. Ama Focus daha konforludur, eminim.
2-3 yıl binecek isen ve araç en az 2-3 kişi içinde oturacak ise Focus öneririm. Motor hacmi çok daha büyük. Araç yük altında zorlandığında benzine geçebilirsin, böylece rahat bir sürüş sağlarsın. 1.2 benzin motorları çok yakıyor ve yük altında araç resmen gitmiyor. Yarım yıl bineceksen araca Ibiza, bir kaç yıl ciddi şekilde bineceksen Focus öneririm.

Ben al sat yapmayı tercih eden biriyim, ben Seat alırdım. Daha genç bir araç. Ama Focus daha konforludur, eminim.
2-3 yıl binecek isen ve araç en az 2-3 kişi içinde oturacak ise Focus öneririm. Motor hacmi çok daha büyük. Araç yük altında zorlandığında benzine geçebilirsin, böylece rahat bir sürüş sağlarsın. 1.2 benzin motorları çok yakıyor ve yük altında araç resmen gitmiyor. Yarım yıl bineceksen araca Ibiza, bir kaç yıl ciddi şekilde bineceksen Focus öneririm.
Sağolun alırsam en az 3-4 yıl binerim heralde.
Focus almayı düşüneceğim teşekkür ederim.

Geri
Yukarı