100.000 Yen (7900 TL) laptop önerisi

Bütçe
100 bin Japon Yeni

herhangi 1i

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar, ben yeni bilgisayar almak istiyorum ve laptop almaya karar verdim. İnternette gezinirken Acer Nitro 5 ile karşılaştım. i5 10300H işlemcili, 8 GB RAM'li, ekran kartı olarak GTX 1650 ve IPS panelli bir serisini buldum. İşlemci hızı minimum 2.5 GHz civarı, maksimum ise 4.1 GHz civarı bir şeye çıkıyor.

Sizce laptop nasıl? Ben genellikle CS:GO ve Call of Duty serisini oynamak istiyorum. Laptop maksimum hangi CoD oyunlarını kaldırır? CS:GO kaldırmasa bile en azından Zula gibi FPS oyunları oynayabilir miyim?

Bu arada ben Japonya'da yaşıyorum ve burada insanlar ortalama 300 bin yen civarı maaş alıyor.
Bütçem 100 bin yen gibi bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiyede bile o bütçeye bulunabiliyor 1660 modellerinden varsa daha iyi olur.
Söylemeden edemeyeceğim ortalama gelire bakınca bizde bu laptop 1000 TL mi ederdi 😀

100k Yen'in 8K ettiğini görünce bir an mutlu oldum ama kısa sürdü tabii. Bu 2 modelden birini alabilirsin, aynı şekilde biraz daha ucuza ikisinin de 1650 olan modeller var ama Ti almanız daha iyi olur, çok bir fiyat farkı yok.

Fiyatına göre çok iyi bence. Oyun için bilemem. Japonya'da yaşamıyorsan, bunun Kargo ücreti çok farklı olur ve bir de Gümrük eklenir. Bir 10.000 TL'yi (Tahminen) bulabilir. Ve Türkiye'ye gönderiyorlar mı?

Fiyatına göre çok iyi bence. Oyun için bilemem. Japonya'da yaşamıyorsan, bunun Kargo ücreti çok farklı olur ve bir de Gümrük eklenir. Bir 10.000 TL'yi (Tahminen) bulabilir. Ve Türkiye'ye gönderiyorlar mı?
1622619162399.png

Görmemişsiniz galiba.

Geri
Yukarı