100-120 TL fare tavsiyesi

Bütçe
100-125

covanni

Hectopat
Merhaba maksimum 100-120 ₺ arası oyuncu fareyi bakıyorum. 120₺'yi 1 lira bile aşamam yüksek ihtimal. Çok sık oyun oynayan birisi değilim bazen 1 hafta boyunca oyun oynamam. Ama ofis tipi fareler çok kalitesiz ve çok bıkkınlık getirdiği için oyuncu fareyi arıyorum. Palm tipi kullanıyorum elimin ölçüsü ortalama erkek eli gibi. Bulduğum Mouse'ları aşağı bırakıyorum.

-Philips SPK9413.
-Gamenote MS1012a.
-Gamenote MS1026.
-Gamenote MS1001.
-Lenovo Lecoo MS108.
-Katsuta T4-1618 mortimus.
-ASUS Cerberus.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef daha fazla biriktirme şansım yok çabucak almam lazım. Asus Cerberus için internette çok bir bilgi bulamadım (yazılım desteği var mı, sensörü ne, kaç Hz? gibi). Philipsin modeli biraz hoşuma gitti ancak dediğim gibi Asus hakkında bir bilgi bulamadım internette. Bu yazdığım modeller arasında en iyisi Asus mudur? Ve lütfen everest rampage gamepower gibi modelleri önermeyin bir kere kullandım hiç memnun kalmadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İncelemesi.

Maalesef daha fazla biriktirme şansım yok çabucak almam lazım. Asus Cerberus için internette çok bir bilgi bulamadım (yazılım desteği var mı, sensörü ne, kaç Hz? gibi). Philipsin modeli biraz hoşuma gitti ancak dediğim gibi Asus hakkında bir bilgi bulamadım internette. Bu yazdığım modeller arasında en iyisi Asus mudur? Ve lütfen everest rampage gamepower gibi modelleri önermeyin bir kere kullandım hiç memnun kalmadım.
ASUS Cerberus.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İncelemesi.
Herhangi bir yazılım yok diye biliyorum dört kademe dpi ayarı var orta alanda ışıkları ise ona göre değişiyor 4 renk. 2500 DPI'ye kadar hassasiyeti mevcut hepsi bu. Diğer güzelliği ise sağ veya sol ile oynayacaksanız kullanımı her ikisine göre olması artısı bana kalırsa. fiyatına göre de alıabilir ve uzun bir süre götürebilecek bir mouse.

Ya ben öyle çok oyun oynayan bir insan değilim oynarsam daha çok singleplayer oyunlar oynuyorum. Çok nadir olarak da kız arkadaşımla valorant oynuyorum. Beni 1-2 yıl boyunca üzmeden sağlam dursun benim için yeterli. Bunların içinde Asusa alternatif olarak hangisini gösterirsiniz?

Geri
Yukarı