100-150 bin TL araç önerisi

DarkNight321

Decipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Evet bildiğiniz gibi fiyatlar çok uçtu birikmiş bir paramız var araç almayı düşünüyoruz aile aracı olmasına gerek yok tek kullanacağım genellikle üniversiteye git gel için az yakan çok masraf çıkarmayacak araç önerilerinizi bekliyorum. Araçlar Marmara bölgesinde olursa sevinirim. Daha uzağa gitmem biraz zor.

yok. bu paraya alacagın arabaların hepsi paranı çöpe atmak olur gerçekten. Git tüm parayı kur korumalı hesaba at daha iyi dolar yapıp.

100 150 bine cok iyi araştırmak gerek. dıştan güzel oolup içi pert olabilir. cok tehlikeli fiyat bandı.

Cherry diye bir model vardı bir ara. 2007 model civarında. o araba güzel bak.

Honda Civiv 94 ile 98 arası. Ek kasa falan bulursan hem havan olmuş olur hemde yakıtı az gider seni üzmez , sanayiden ustalar tanır. 140a vs. temizini bulursun.

Eski doblo alırsın yada 1.3 Multijet ama vergisi yüksek havasız yol tutmaz ama parçası aşırı ucuz.

Yok. Bu paraya alacagın arabaların hepsi paranı çöpe atmak olur gerçekten. Git tüm parayı kur korumalı hesaba at daha iyi dolar yapıp.

100 150 bine cok iyi araştırmak gerek. Dıştan güzel oolup içi pert olabilir. Cok tehlikeli fiyat bandı.

Cherry diye bir model vardı bir ara. 2007 model civarında. O araba güzel bak.

Yani 150-200 arasınada çıkabilir de bütçeyi çok zorlar, ekonomik üniversite için öğrenci aracı arıyorum zaten ileride satarım büyük ihtimal.

Evet bildiğiniz gibi fiyatlar çok uçtu birikmiş bir paramız var araç almayı düşünüyoruz aile aracı olmasına gerek yok tek kullanacağım genellikle üniversiteye git gel için az yakan çok masraf çıkarmayacak araç önerilerinizi bekliyorum. Araçlar Marmara bölgesinde olursa sevinirim. Daha uzağa gitmem biraz zor.
Hocam çok sportif bir şey isterseniz onerim yok ama derseniz ortanın bir tık altı aile arabası seat cordoba 1.6 signo 2001 model yada 2004 araç 2001 yılında alındı babam tarafından ve hala kullanıyoruz bence güzel.

Bende clio 2 sedan var babadan kalma 2005 de sıfır almıştık daha 180 binde. 1,4 benzin tüp yok hiç. Masraf çıkarmıyor bakımı ucuz. Piyasası 140 dan başlıyor ama biraz yıpranmış oluyor temiz bulman lazım biraz daha zorlayabilirsen 160 170e a temiz bulursun diye düşünüyorum. Hyundai getz felanda bakabilirsin. Clio yakıt şehir içi 8 şehir dışı 6 diyebiliriz

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...tomotiv-den-1.4-clio-klimali-1038806723/detay Adres farklı ama bu tarz birşey bulabilirsin.

Bende Clio 2 sedan var babadan kalma 2005 de sıfır almıştık daha 180 binde. 1,4 benzin tüp yok hiç. Masraf çıkarmıyor bakımı ucuz. Piyasası 140'dan başlıyor ama biraz yıpranmış oluyor temiz bulman lazım biraz daha zorlayabilirsen 160 170e a temiz bulursun diye düşünüyorum. Hyundai getz falanda bakabilirsin. Clio yakıt şehir içi 8 şehir dışı 6 diyebiliriz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...tomotiv-den-1.4-clio-klimali-1038806723/detay adres farklı ama bu tarz bir şey bulabilirsin.

Böyle bir şey almayı düşünüyorum bende fakat dediğiniz gibi çok masraf çıkarırımı ileride acaba.

Böyle bir şey almayı düşünüyorum bende fakat dediğiniz gibi çok masraf çıkarırımı ileride acaba.
Eniştem de var. Direksiyon kutusu masrafı dışında bir masraf görmedi 1.500Tl tuttu. Bide Alırken yağ kaçırıyor mu bakman lazım altından oda masraf körükleri yiyor araba.

Eniştem de var. Direksiyon kutusu masrafı dışında bir masraf görmedi 1.500TL tuttu. Bir de alırken yağ kaçırıyor mu bakman lazım altından oda masraf körükleri yiyor araba.

Genelde böyle arabalar taksi çıkması oluyor onu nasıl anlayabiliriz acaba. Ya öyle ufak masraflar sorun çıkarmaz 10-15 bin falan masraf çıkarmasın başıma yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı