100-150 bin TL araç önerisi

Böyle bir şey almayı düşünüyorum bende fakat dediğiniz gibi çok masraf çıkarırımı ileride acaba.
Eski arabalarda illa ufak tefek aksaklıklar olur ama önemli olan ağır ve devamlı olmaması dediğim gibi temiz arabadan önce temiz bir insan önemli. Günümüzde temiz adam bulmak zor. İyi araştır ekspertiz felan eksik etme. Tanıdığın anlayanları bindir bi sürsün, sen sür.
Clio da büyük bir sıkıntı yaşamadım 18imden beri 4-5 yıldır kullanıyorum en fazla iki defa sanayiye gitmişimdir o da ufak tefek sıkıntılar. Bende üniversiteye gidip geliyorum. Yolda bırakmaz :)

Araç yattığı yerde masraf. Öğrenciyken giderleri aileniz karşılamıyorsa önermem. En basitinden triger kayışı koptuğunda ve yolda kaldığınızda anlıyorsunuz bu durumu. Ardından sanayiye gidip motoru taşlatıp veya segman attırıp haftalarca arabasız kalmak zor iş. Maliyetine gelmiyorum bile.

Yakmayacak araba arıyorsan LPG'li 1996 model ve üstü Fiat UNO SX al. Tam öğrenci işi arabadır. CBR 125 gibi düşün. Hem az yakar hem de 714 kg araba.​

Alma Fiat'in 1.4 motoru çok kötü hocam elinde kalır. Civic de de 1.4 var ama vtec o uçar kaçar.

Anladım sahibinden önerebileceğiniz birkaç araç var mı acaba Bursa Balıkesir civarı zamanınız varsa tabii 150 bin civarlarında. Fikir edineyim en azından.

araç yattığı yerde masraf. Öğrenciyken giderleri aileniz karşılamıyorsa önermem. En basitinden triger kayışı koptuğunda ve yolda kaldığınızda anlıyorsunuz bu durumu. Ardından sanayiye gidip motoru taşlatıp veya segman attırıp haftalarca arabasız kalmak zor iş. Maliyetine gelmiyorum bile.

Yakmayacak araba arıyorsan LPG'li 1996 model ve üstü Fiat UNO SX al. Tam öğrenci işi arabadır. CBR 125 gibi düşün. Hem az yakar hem de 714 kg araba.​

Dediğim gibi ufak tefek masraflar sorun çıkarmaz kendimde çalışıyorum büyük masraf çıkarmasın yeterli ondan sordum bu fiyat bandına en ekonomik masrafsız ne bakılır diye.

Araç yattığı yerde masraf. Öğrenciyken giderleri aileniz karşılamıyorsa önermem. En basitinden triger kayışı koptuğunda ve yolda kaldığınızda anlıyorsunuz bu durumu. Ardından sanayiye gidip motoru taşlatıp veya segman attırıp haftalarca arabasız kalmak zor iş. Maliyetine gelmiyorum bile.

840 kg civarı olması lazım, 700 kilo olan 90 model pandalar.

Geri
Yukarı