100-150 TL arası DPI'li oyuncu mouse önerisi

Bütçe
100-150

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Arkadaşlar herkese selam! Kendime 100-150 TL bandında yüksek DPI'li Gaming mouse arıyorum. Sensör hatası yaşatmayacak bir mouse lazım. Önerilerinizi bekliyorum iyi sosyaller!

Dipnot: DPI falan pek anlamıyorum. Bu bütçeye gecikmesi ve sensör hatasız güzel bir mouse önerisi yaparsanız güzel olur.

Arkadaşlar herkese selam! Kendime 100-150 TL bandında yüksek DPI'li Gaming mouse arıyorum. Sensör hatası yaşatmayacak bir mouse lazım. Önerilerinizi bekliyorum iyi sosyaller!

Dipnot: DPI falan pek anlamıyorum. Bu bütçeye gecikmesi ve sensör hatasız güzel bir mouse önerisi yaparsanız güzel olur.

100-150TL arasında sensörü iyi bir mouse bulmanız biraz zor.

Bu fiyat bandında iyi. Hatta Hepsiburada'nın yeni üye indirimi devam ediyorsa, 50 TL indirimle 100 TL'ye alınabilir.

Katar Pro, Aorus M2 var. Küçük fareler olduğunu not edeyim, bu bütçede sadece bunlarda flawless sensör var. M2 alınabilir.

Hocam eliniz orta veya büyük ise Razer deatheader essential öneririm sensörü 4-5 senelik olmasına rağmen üzmez, yalnız DPI tuşu yok uygulama üstünden 6400 DPI'a kadar istediğiniz DPI değeri ile kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı