100-150 TL arası kulak içi kulaklık önerisi

Levia

Hectopat
100-150 TL arası kulak içi kulaklık önerisi, çok büyük ve güzel bir öneriniz varsa 200'e çıkabilirim.

Rock Zircon, JBL T110'u herkes öneriyor ama bilmiyorum. (forumda)

Bass ve tizleri dengeli olsun ve oyun oynarken sesleri iyi alabileyim yeter.

Çözüm
Kesinlikle kaçırmayın ben bu ürünü daha pahalıya aldım sanırım geçici bir indirim yapılmış, 275 yanında s varmış yeni öğrenmiş oldum hiç dikkat etmemişim ben de. Ses kalitesi için bu modeli almayacak olursan dahi altın kaplama giriş olanların ses iletkenliği ve netliği çok daha üst seviye oluyor o öneride bulunabilirim.
Kablo koruyucu dersen de daha kalın kablolu modeller ve örgülü kablolu modeller daha kablo bakımından dayanıklı oluyor ama bu da bence gayet kaliteli ve premium hissi veriyor, hafif olmasına aldanma. 13 gram ve kulağında varlığını hissetmiyorsun bile, 300 modelini kullandım ve üretimden kalktıydı tekrar eklendi mi bilmiyorum. O varsa kablosu daha kalın o senin ihtiyacını daha iyi karşılar ama bu ürün de fazlasıyla beklentilerini karşılayacaktır, özellikle çok güzel ses kasıldığını söylemek isterim ve mikrofon kalitesi gayet iyi bence.
JBL T110'u 2 aydır kullanıyorum. Vücut Geliştirme yaptığım için kulağımda durması şart, o yüzden bu ürünü tercih ettim. Ses kalitesine gelirsek, beni fazlasıyla tatmin etti. G233 ile aynı performansı veriyor ve bassları çok iyi. Tek sıkıntısı kablosu kağıt gibi, çok kolay zarar görebilir.

Kablo koruyucu adlı ürünler bulunmuyor maalesef fakat öyle sorunlar varsa örgülü kablosu olan modellere yönelmeni tavsiye ederim. Bu arada bütçeni baya aşacak biliyorum fakat sennheiser cx 275 modelini almanı kesinlikle tavsiye ederim, 13 gram kadar ağırlığı var hiç hissetmiyorsun ve ses kalitesi olarak gerçekten mükemmel. Ayrıca bircom yetkili servisi ve ben telefonda takılı arabaya oturup kulaklığın soketini kırdım, telefonun içinde kaldı ve bunu dediğim halde ürün kusurlu işlemi yaptılar, en az amfiye bağlayıp iki defa ürünü patlattım ürün kusurlu diyerek geri aldılar ve birebir değiştirdiler. Hoyrat kullanıyorsan kesinlikle servisi kaliteli markaları tercih et ve sennheiser al gözün arkada kalmasın 😊

Kablo koruyucu adlı ürünler bulunmuyor maalesef fakat öyle sorunlar varsa örgülü kablosu olan modellere yönelmeni tavsiye ederim.

Kablo koruyucu derken aklımda o vardı zaten :D

Ayrıca bircom yetkili servisi ve ben telefonda takılı arabaya oturup kulaklığın soketini kırdım, telefonun içinde kaldı ve bunu dediğim halde ürün kusurlu işlemi yaptılar, en az amfiye bağlayıp iki defa ürünü patlattım ürün kusurlu diyerek geri aldılar ve birebir değiştirdiler.

Rica etsem link atar mısınız?

telefonda takılı arabaya oturup kulaklığın soketini kırdım, telefonun içinde kaldı ve bunu dediğim halde ürün kusurlu işlemi yaptılar, en az amfiye bağlayıp iki defa ürünü patlattım ürün kusurlu diyerek geri aldılar ve birebir değiştirdiler.

O kadar hoyrat kullanmıyorum :D Hoyrat derken kablosu ile oynuyorum bazen farkında olmadan ve hiç durduk yere dolayıp 2 saat öyle bırakıyorum vs.

Bu arada bütçeni baya aşacak biliyorum fakat sennheiser cx 275 modelini almanı kesinlikle tavsiye ederim.

Zaten üstte "Çok büyük ve güzel bir öneriniz varsa 200'e çıkabilirim." demiştim. Ancak sanırsam CX275'te kablo koruyucu bulunmuyor. (veya ben CX275s'e baktığım içinde olabilir CX275 bulamadım :D) Nasıldır kablo kalitesi CX275'in?

Kesinlikle kaçırmayın ben bu ürünü daha pahalıya aldım sanırım geçici bir indirim yapılmış, 275 yanında s varmış yeni öğrenmiş oldum hiç dikkat etmemişim ben de. Ses kalitesi için bu modeli almayacak olursan dahi altın kaplama giriş olanların ses iletkenliği ve netliği çok daha üst seviye oluyor o öneride bulunabilirim.
Kablo koruyucu dersen de daha kalın kablolu modeller ve örgülü kablolu modeller daha kablo bakımından dayanıklı oluyor ama bu da bence gayet kaliteli ve premium hissi veriyor, hafif olmasına aldanma. 13 gram ve kulağında varlığını hissetmiyorsun bile, 300 modelini kullandım ve üretimden kalktıydı tekrar eklendi mi bilmiyorum. O varsa kablosu daha kalın o senin ihtiyacını daha iyi karşılar ama bu ürün de fazlasıyla beklentilerini karşılayacaktır, özellikle çok güzel ses kasıldığını söylemek isterim ve mikrofon kalitesi gayet iyi bence.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı