100-150 TL kablosuz kulaklık önerisi

Yer
Trabzon
Daha fazla  
100-150 TL en fazla (farka değer ise) 160 TL'ye kablosuz kulaklık önerir misiniz? Kulaklıkta istediklerim:

Gecikmenin az olması. Ne kadar az o kadar iyi. Video, film vs için kullanılacak; ara ara da müzik için.

Ses kalitesi aşırı iyi olmasına gerek yok. Ortalama, ortalamanın üstü iyidir.

Şarjı en az 2-3 saat gitmesi iyi olur.

Şİmdiden çok teşekkürler.

Pro'da Realtek Plus'ta Qualcomm çip bulunuyor. Qualcomm bir tık daha iyi ve AptX desteği var.
140 TL ye çıkıp almaya değer mi sence? Eğer kaliteye etkisi varsa çıkarım. Kulaklık hakkında pek bilgim yok, o yüzden ne kadar etki eder bilmiyorum.

Aradaki fark çok fazla değil bu yüzden değmeyeceğini düşünüyorum, Plus olanı al geç derim.
Haylou T15 Gaming IPX5 TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bugün bu kulaklığın incelemesini gördüm ve hoşuma gitti. Sence bunu almaya değer mi? Gaming modu ile gecikme azalıyor bildiğim kadarıyla. İnceleme:

Çok teşekkür ederim bu arada ilgin için.

Evet bu modelde gayet iyi yakın zamanda @Samotne Ciasteczka 'da sipariş vermişti gelmesini bekliyor. Eğer düşük gecikmeli bir kulaklık arıyor isen bu daha iyi bir tercih olur.
Yardımların için tekrarda çok teşekkür ederim. Ben de T15 aldım. Bataryasının büyük ve powerbank olarak kullanılabilir olması hoşuma gitti.

Geri
Yukarı