100-150 TL kulaklık önerisi

Buyurun;

Açıkcası o fiyatlarda büyük bir kaliteli oyuncu kulaklığı bulmak zor ya terleme yapıyor ya kablo kalitesi berbat oluyor ya da mikrofon kalitesi falan tatmin etmez verdiğin paraya değmez bayağı ciddi oyun oynamıyorsan sana şu kulaklığı önerebilirim;

Buyurun;
Çok sağ olun. Bakacağım, siz hangisini en çok tercih ediyorsunuz aralarından?
Açıkcası o fiyatlarda büyük bir kaliteli oyuncu kulaklığı bulmak zor ya terleme yapıyor ya kablo kalitesi berbat oluyor ya da mikrofon kalitesi falan tatmin etmez verdiğin paraya değmez bayağı ciddi oyun oynamıyorsan sana şu kulaklığı önerebilirim;
Yok hocam, kulak içi almayacağım öneriniz için yine de çok teşekkür ederim. :)

Sharkoon güzel bir kulaklıktır. Onu almanızı tavsiye ederim. Ama alabiliyorsanız Gamenote alın.
Hocam laptop kullanıyorum da mikrofon girişi yok laptopumun, mecbur dönüştürücü almak zorunda kalıyorum, en kalitelisi de 50 TL'den başlıyor. Dark GH-100 düşünüyorum aslında çünkü yanında kaliteli bir dönüştürücü veriliyor ve fiyat olarak da ucuz.
Bilgisayar başında kaç saat geçiriyorsun. Uzun süre geçireceksen bu tarz suni deri kulaklıkları önermem terleme yapabilir. Önerim
4-5 saat. Biliyorum terleme yaptığını, JBL'de iyi bir seçenek aslında.

Hocam laptop kullanıyorum da mikrofon girişi yok laptopumun, mecbur dönüştürücü almak zorunda kalıyorum, en kalitelisi de 50 TL'den başlıyor. Dark GH-100 düşünüyorum aslında çünkü yanında kaliteli bir dönüştürücü veriliyor ve fiyat olarak da ucuz.
Hocam yanında dönüştürücü istiyorsanız bu kulaklık var. Çok öneriliyor.

Hocam yanında dönüştürücü istiyorsanız bu kulaklık var. Çok öneriliyor.
Bakayım hocam. Sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı