100-150 TL Kulaklık önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

121228

Kilopat
Makaleler
10
Arkadaşlar öncelikle selamlar. Benim 100-150 TL gibi bir bütçem var ve bir kulaklık almak istiyorum. Ancak kulaklık bulamadığım için sizlere danışma ihtiyacı duydum. Kulaklığı oyun amaçlı almak istiyorum. Son olarak 150 TL sınırını 20-30 TL geçebilir sıkıntı olmaz önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Peki önerileriniz için teşekkür ederim. Ramazan adlı arkadaşımızın önerdiği Steelseries Siberia 100 adlı kulaklıkta hoşuma gitti. Peki sizce Mh320' mi almalıyım yoksa Siberia 100' mü ?

MH320 Daha iyidir fakat uzun kullanımda(kulakları acıtması vs.) Steelseries Siberia 100 öneririm

MH320 Daha iyidir fakat uzun kullanımda(kulakları acıtması vs.) Steelseries Siberia 100 öneririm

Bu dediğiniz doğru olabilir ancak aldığımız geri bildirimlere görse söylememiz gerekirse, çok rahatsız edecek şekilde ağrı yapmadığı. Hafif bir yapısı var. Bu olay kişiden kişiye biraz değişiyor bildiğiniz üzere (Bazı ağır kulaklık modelleri haric)
Ayrıca hepsiburada da %10 indirim fırsatı var kulaklık 156 liraya geliyor

Son düzenleme:
Bu dediğiniz doğru olabilir ancak aldığımız geri bildirimlere görse söylememiz gerekirse, çok rahatsız edecek şekilde ağrı yapmadığı. Hafif bir yapısı var. Bu olay kişiden kişiye biraz değişiyor bildiğiniz üzere (Bazı ağır kulaklık modelleri haric)
Ayrıca hepsiburada da %10 indirim fırsatı var kulaklık 156 liraya geliyor
Arkadaşların tavsiyeleri sonucunda Mh320 adlı kulaklığı almaya karar verdim. Ayrıca size de bizzat ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Arkadaşların tavsiyeleri sonucunda Mh320 adlı kulaklığı almaya karar verdim. Ayrıca size de bizzat ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Rica ederiz. Umarız memnun kalırsınız. Ne zaman desteğe ihtiyacınız olursa facebook cooler master türkiye sayfasından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Güle güle kullanın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı