100-150 TL'ye Modem Önerisi

Dümdüz

Megapat
Makaleler
53
Yer
İstanbul
Herkese selamlar.

16 Mbps bir internetim var.

-İnternete kablo ile 2 adet bilgisayar, Wi-Fi ile 7 telefon ve 2 televizyon bağlı.
-Modem arayüzünden VPN ayarlayabilmek istiyorum bu fiyat bandında (mümkünse).
-5GHZ desteği.

İsteklerime göre en ucuz ve fiyat/performans olan modem öneriniz var mı? (Fiyat bandında olmasını istiyorum ama beklemiyorum :) )

5 GHZ için minimum 350TL'yi gözden çıkarmak gerekiyor. Ayrıca bence almışken fiber ve vdsl destekli model almalısın. Keenetic omni dsl çok öneriliyor.

Tenda kablosuz modemler iyi kardeşim
D301 d305

Ama 16 mbps net için hiç gerek yok pahallı birşey alnana zte modeli var onu al işin görülsün
16 mpbs netin var 5 ghz diyorsun 😂

Zte ZXHN H108N - 90 TL bunu alabilirsin

Tenda kablosuz modemler iyi kardeşim
D301 d305

Ama 16 mbps net için hiç gerek yok pahallı birşey alnana zte modeli var onu al işin görülsün
16 mpbs netin var 5 ghz diyorsun 😂

Zte ZXHN H108N - 90 TL bunu alabilirsin

Mahallede altyapı çalışması var, fiber geliyormuş. 5GHz'nin şu anki internetime yararı olmayacağını biliyorum :D
Ben f/p ürün aradığımı söyledim. 150TL'ye niye bu kadar takıldınız anlayabilmiş değilim :) Başlığı düzeltemiyorum, konu içeriğini düzeltebiliyorum.

Mahallede altyapı çalışması var, fiber geliyormuş. 5GHz'nin şu anki internetime yararı olmayacağını biliyorum :D
Ben f/p ürün aradığımı söyledim. 150TL'ye niye bu kadar takıldınız anlayabilmiş değilim :) Başlığı düzeltemiyorum, konu içeriğini düzeltebiliyorum.
Link
Şuan alabileceğin fp modem bu, bi benzerini kullandım sıkıntı yoktu kuzene verdim

5ghz takılmazsan
Şuan tenda D301 kullanıyorum problem yok iyi Modem

Geri
Yukarı