100-150TL Bluetooth kulaklık önerisi

Talhaokte

Hectopat
100TL bütçem var, zorlarsam 150'ye çıkartabilirim. Sıfır veya ikinci el uygundur. Birinci önceliğim bass kalitesi. Bass'a gerçekten çok önem veriyorum ve genel müzik kalitesi tatmin etmeli. İkinci önceliğim ise Bluetooth özelliğine sahip olması. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hexa Force

Hectopat
Ayrıca unutmamak lazım ki ses alışı yapıp sesi dışarı veren cihazdan çok ses çıkışı yapan cihaz daha önemli. Güzel bir ses kartına sahip bilgisayar, telefon ya da medya oynatıcıya sahipseniz herhangi bir kulaklığı alıp güzel ayarlarla adam edebilirsiniz.

KS
KS
Talhaokte

Talhaokte

Hectopat
Ayrıca unutmamak lazım ki ses alışı yapıp sesi dışarı veren cihazdan çok ses çıkışı yapan cihaz daha önemli. Güzel bir ses kartına sahip bilgisayar, telefon ya da medya oynatıcıya sahipseniz herhangi bir kulaklığı alıp güzel ayarlarla adam edebilirsiniz.
Xiaomi Redmi Note 7 kullanıyorum, ses kartı ne kadar iyi bilmiyorum fakat fiyatına bakılırsa çok da iyi değildir büyük ihtimal, ama ayar yapma konusunda da tecrübesizim.
Kardeşim selam, kulaklığı satın aldım ve elime ulaştı fakat açmaya çalıştığım da açılmıyor, şarja taktım yeşil ışığı yandı yaklaşık 40 dk şarjda kaldı çıkarttım hala da çalışmıyor, başka bir yöntemi var mı çalıştırmak için? Veya kulaklık bana bozuk mu geldi acaba.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı