100-150TL çift girişli kulaklık önerisi

Bütçe
100-150TL

Mert Dilbaz

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Online derslerde ve oyunlarda kullanmak için kulaklık arıyorum. Elimde oldukça eski 2 adet kulaklık var birisinin teki çalışmıyor ve mikrofonsuz diğerinin ise sadece mikrofonu çalışıyor bu yüzden ikisini aynı anda kullanmak zorunda kalıyorum bu da haliyle çok fazla kablo karışıklığı ve masa karmaşası oluşturuyor.

Bilgisayarımda oldukça eski parçalar mevcut daha önceden tek girişli bir kulaklık alıp çift giriş apartı ile beraber denemiştim ancak düzgün çalışmadı. Kulaklığı ve aparatı tekrar tekrar değiştirip denedim ama yine sonuç aynı oldu. Bu yüzden çift girişli kulaklık almaya karar verdim, biraz araştırdım ama kulaklıklardanda fazla anlamadığım için forumlara sorayım dedim. Bütçem 100-150 TL arası.

Bir de İncehesap'tan şu kulaklık ilgimi çekti sizin görüşleriniz nelerdir? Not: Mikrofonunun iyi olması önemli.

Fırından yeni çıkmış rehberim var;

Tek jak girişleri ayrı bu var bütçene uyan;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çift giriş ben de göremedim ancak çift giriş diyorlar.

Benim rehberimde bulunan 310C'yi alın, sonra bu adaptörü alın.

Çift giriş ben de göremedim ancak çift giriş diyorlar.

Benim rehberimde bulunan 310C'yi alın, sonra bu adaptörü alın.

trust 22450' nin adaptörü var anlaşılan. Çift girişi olmasını istiyorum özellikle. Çift girişli olmassa USB girişlide olabilir ancak bütçem çok yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı