100-200 TL arası RGB klavye önerisi

Slecded

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Osu, League of Legends, CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum. Geceleri odam çok karanlık olduğu için mekanik hisli RGB istiyorum, RGB istememin diğer sebebi ses sistemi ve setup içindir. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de seninle aynı durumdayım eğer daha iyisini bulamazsam BU KLAVYEYİ almayı düşünüyorum bilek destekli güzel bir klavyeye benziyor fakat kronik hatalara sahip olduğunu söyleyenler de var altta beni de aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Ben de seninle aynı durumdayım eğer daha iyisini bulamazsam BU KLAVYEYİ almayı düşünüyorum bilek destekli güzel bir klavyeye benziyor fakat kronik hataları var diyenler de var altta beni de aydınlatırsanız sevinirim.
Bu Klavyeyi bende almayı düşündüm. Kırmızı mı yoksa mavi switch mi bunun switchleri acaba ?

Hem mavi hem de kırmızı switchli modelleri mevcut. Mavi ve kırmızı switch ile alakalı araştırma yapıp karar verip almanızı öneririm [attığım linkler rastgele sayfalar ve az yorumları var oralardan almanızı önermem]

Gamepower Warlock kronik sorunlu. Paranı boşa atma düz bir klavye al paran cebine kalsın ya da GXT 890 al piyasadaki fiyat performansın kralı hem düşük bütçeli, hem tuş başına LED, hem sağlam, hem mekanik, yazılımı var, makro için hafızası var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı