100-200 TL'ye En Performanslı Oyuncu Faresi Önerisi

WhiteFountain

Kilopat
Makaleler
1
Çok yakın zamanda 2. bir oyuncu faresi almak istiyorum. Tüm donanım özelliklerini ve kullanıcı yorumlarını göz önünde bulundurarak bu konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Lütfen G102 Prodigy önermeyin bu fareye sahibim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok yakın zamanda 2. bir oyuncu faresi almak istiyorum. Tüm donanım özelliklerini ve kullanıcı yorumlarını göz önünde bulundurarak bu konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Lütfen G102 Prodigy önermeyin bu fareye sahibim.
2. El olarak Deathadder Chroma, bulunursa Rival 600 almak daha mantıklıdır.

2. El olarak Deathadder Chroma, bulunursa Rival 600 almak daha mantıklıdır.
İkinci el Rival 600'ü 200TL'ye bulamazsınız :)
@Nat!ve bu fiyat aralığında bulunan en iyi farelerden birine sahipsiniz zaten ikinci bir mouse düşünüyorsanız Rival 110 alabilirsiniz ama anlamsız olacaktır G102 varken.

Elim normalden büyük. 4 yıl boyunca Logitech G300s kullandım. Çok da memnundum. Artık yaşı başına geldi tutukluk yaptı. Benim de katkım var tabi tutukluk olayına. Şu an da G403 kullanıyorum. Bu iki mouse da çok güzeldir. G300s’i genel olarak çoğu “oyuncu” tipi insana görebilirsin. Ama sana bunu önermem düşük fiyatlı olması değil, fiyatına göre en iyilerinden olması.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı