100-200 TL'ye PC İçin Gamepad Önerisi

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bir PC oyuncusu olarak 2 tane Gamepad almaya karar verdim, bazen arkadaşlar geliyor onlarla yarış oyunları falan oynamak istiyorum, bunun için de Gamepad'e ihtiyaç duydum. Bütçe soracak olursanız açıkçası sabit bir bütçem yok, yani 100 TL de verebilirim, eğer vermeye değerse 200 TL de verebilirim. Ancak değmeyecekse çok da para harcamak istemiyorum. Malum 2 tane alacağım için biraz pahalıya patlayabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
F710 da genellikle bağlantı kopuyor bu yüzden gamepad'i elimde kırmıştım.
GearBest üzerinden Gamesir G3S alabilirsin kopma filan yok.
Android, İos, Ps3 ve Pc uyumlu 10 lira daha verip hızlı gönderi yapabilirsin.
Ben çok memnunum.
129 TL gibi bir fiyatı var.

F710 da genellikle bağlantı kopuyor bu yüzden gamepad'i elimde kırmıştım.
GearBest üzerinden Gamesir G3S alabilirsin kopma filan yok.
Android, İos, Ps3 ve Pc uyumlu 10 lira daha verip hızlı gönderi yapabilirsin.
Ben çok memnunum.
129 TL gibi bir fiyatı var.

Şahsi olarak kullanmadım fakat kullananlardan duyduğum kadarıyla F710 biraz daha iyi diyorlar. Fakat kimle paylaştıysam bu indirimi, herkes kaçırma diyor.

Teşekkür ederim önerileriniz için, son olarak Xbox One'ın kendi Gamepad'ini alsam nasıl olur acaba o konuda da bilgi almak isterim, ya da GameSir G4s gibi ürünler.

Yani para önemli değil gerekirse biraz daha para verebilirim, yeter ki ürün beni tatmin etsin.

Sen bilirsin gamesir markasının sonuna kadar arkasındayım ama F710 lanet gamepad sürekli kopmalar oluyor driver kuruyorsun Xbox kolu görüyor anlamadım ve tavsiye etmiyorum.

GameSir G4s Gamepad alınmıştır arkadaşlar, herkese teşekkürler, ilk kullanımda oldukça memnun kaldım diyebilirim, almaya değer bir Gamepad bence, Xbox One kontrolcüsünü daha önce elime hiç almadığım için şimdi onun hissiyatı ve kalitesi nasıldır bilemem, belki daha iyi, belki daha kötü, ama ürün genel olarak çok güzel.

dddd.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı