100-200TL Wi-Fi adaptör önerisi

Kamurannn

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO'da pingim normal ama Call of Duty Warzone'da yüksek ping alıyorum, packet loss sorunu yaşıyorum. Sadece oyunlarda kullanmalık Wi-Fi adaptörü önerisi istiyorum. 100 - 200 arası bir şey arıyorum ama biraz daha arttırıp daha da iyi performans verebilecek varsa bütçeyi aşabiliriz.

B550-A PRO anakartım var.

Trendyol üzerinden olursa daha iyi olur, teşekkürler.

Bütçeyi arttırıp pasif soğutuculu bir cihaza bakmanızı tavsiye ederim. Önerebileceğiniz herhangi bir adaptörün linkini bırakabilir misin?
Tam olarak ne tür ürünlerden bahsettiğini anladığımı söyleyemem. Önerebilecek olduğun bir ürünün linkini bırakabilir misin?

Bu. (Mesele antende 400 TL versen bile küçük oldumu çekmiyor. Bende Platoon dandik bir alıcısı var üzerine 5 dB anteni bir taktım gıdım ping görmedim. Kendi anteni küçüktü. Şunu da unutma araya tekrarlayıcı girince ping giriyor. En iyisi modemi yakınına, tekrarlayıcıyı uzağa koy. Kabloyla bağlan mis.)

Bu. (Mesele antende 400 TL versen bile küçük oldumu çekmiyor. Bende Platoon dandik bir alıcısı var üzerine 5 dB anteni bir taktım gıdım ping görmedim. Kendi anteni küçüktü. Şunu da unutma araya tekrarlayıcı girince ping giriyor. En iyisi modemi yakınına, tekrarlayıcıyı uzağa koy. Kabloyla bağlan mis.)
Ethernet kablosu ile bağlanıyorum, ping ve packet loss oluyor. Mobil veri ile kablosuz bağlanarak denemek istiyorum.

Linkteki iş görür mü? Kendinde bundan kullanıyorsun sanırım.

Geri
Yukarı