100-220 TL Kulak İçi Kulaklık Önerisi

Cr0wley

Hectopat
Başlıkta gördüğünüz gibi kulak içi kulaklık almak istiyorum ve bu konuda sizden yardım almak istiyorum. Ben genelde yolculuk sırasında rap müzik dinliyorum. O yüzden bir kulaklık almak istiyorum ses seviyesi yüksek olması benim için ön planda. Aklımda Sennheiser CX 275S modeli var. Sizin de fikirlerinizi almak istedim. Biraz da sağlam olsa güzel olur aslında. Şimididen teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum merhaba kulaklıklarla ilgili 2 yıldır araştırma yapan biri olarak şunu söyleyeceğim sana kesinlikle everest gibi kötü ve ucuz markaları alma 100-150Tl bütçen varsa kesinlikle ve kesinlikle kulaklık almamanı tavsiye ederim ben.Hele hele 7.1 hiç olmas 450TL'nin altında 7.1 surround ses beklememeni öneririm.Açıkçası güzel bir 7.1 için 450TL üstü bir kulaklık tercih etmelisin.Sana kesin önerim lütfen sabırsız olma ve paranı 250-350 arası toplamaya bak ardından Corsair Hs50 gibi güzel kaliteli kulaklıkları tercih etmeni öneririm sana.Çünkü 150TL'ye kalitesiz kulaklık almak yerine birazdaha ekler efsane bir kulaklık alırım.Eğer bir sorun varsa yazabilirsin özenle cevaplarım.Ayrıca son birşey söyleyeceğim 7.1 surround daha yeni yeni piyasaya sürüldüğünden tam güzel olduğunu düşünmüyorum.Oyunların ana seside streo olduğundan 7.1 almak bence mantıksız.İyice düşünmeden sakın karar verme kendine iyi bak!

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı