100-350 TL Minecraft PvP için mouse önerisi

PvP artık ölmüş durumda herkes makro kullanıyor size önerim G300s.

G300s alınmaz. Sensörü kötü piyasaya göre. Jitter yapman için kendini kasman lazım fazla. Drag Click yapılmıyor. Butterfly'da yapılmıyor alanı küçücük olduğu için. Sadece makro kullananların fareyi diyebilirim. Sadece makro tuşları fazla.

G300s alınmaz. Sensörü kötü piyasaya göre. Jitter yapman için kendini kasman lazım fazla. Drag Click yapılmıyor. Butterfly'da yapılmıyor alanı küçücük olduğu için. Sadece makro kullananların fareyi diyebilirim. Sadece makro tuşları fazla.
Dostum G300S alan adam zaten jitter click için vs. uğraşmaz açar makrosunu oynar klasik TR serverleri.

Zor falan değil dostum sadece belli etmeden oynaman gerekiyor adam senden kaçarken 16 CPS, 15 CPS yaparsan tabii ki yersin.

Bileği iyi ise ve olta makrosunu Chessboy'un kendi oltası gibi kullanamıyorsa sorun yok. Karşıma yüzlerce makro geldi zamanında hepsini de hatta birçoğunu diyelim keserdim. Çünkü bileğim vardı. Fakat 2018'de badlion kapanınca ve Mcsg'de kapanınca MC'yi bıraktım.

Makro tuşlarının fazla olması zaten ayrı bir avantaj.
Bileği iyi ise ve olta makrosunu Chessboy'un kendi oltası gibi kullanamıyorsa sorun yok. Karşıma yüzlerce makro geldi zamanında hepsini de hatta birçoğunu diyelim keserdim. Çünkü bileğim vardı. Fakat 2018'de badlion kapanınca ve Mcsg'de kapanınca MC'yi bıraktım.
Uzun bir zaman önce bende bıraktım makroların bazı anti hamleleri belli zaten kullanmasını biliyorsan ve aimini sabit tutabiliyorsan rahatlıkla oynayabilirsin.

Geri
Yukarı