100 Bin TL'ye Hatchback araba tavsiyesi

Efe Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda 100.000 TL'ye kadar bir hatchback bir araba alacağım fakat kendime güzel bulamadım. İstediğim hem 110+ beygir olması ve yılının yeni olması yani 2011 üstü herhangi bir tavsiyesi olan yardım edebilir mi?
Motor hacmi 1.2 üstü olsa iyi olur.

Arkadaşlar yakın zamanda 100.000 TL'ye kadar bir hatchback bir araba alacağım fakat kendime güzel bulamadım. İstediğim hem 110+ beygir olması ve yılının yeni olması yani 2011 üstü herhangi bir tavsiyesi olan yardım edebilir mi?
Motor hacmi 1.2 üstü olsa iyi olur.

Ford fiesta öneririm 2017 modeli var bizde trend X bakım hariç bir sıkıntısı olmadı şu zamana kadar. Sıfır aldık zaten 100 civarına bulabilirsen temiz tavsiye ederim 90 beygir 1.3 motoru var.

Ford fiesta öneririm 2017 modeli var bizde trend X bakım hariç bir sıkıntısı olmadı şu zamana kadar. Sıfır aldık zaten 100 civarına bulabilirsen temiz tavsiye ederim 90 beygir 1.3 motoru var.
Peki yol tutuşu ve performansı nasıl? Qashqai den geçicemde onun yol tutuşu ve performansı çok iyidi.

Yol tutuşu efsane arabanın kafası hiç kaymıyor bayağı zorladım yok yani harbi iyi ama rüzgar yalıtımı 150'den sonra sıkıntı biraz.

Aklımda şu an fiesta 208 ve astra var fakat astra eski kasası pek güzel değil ve 208'in içi fiestaya göre çok küçük şu anlık en mantıklısı fiesta gibi duruyor biraz daha bakacağım bulamazsam daha iyisini güçlü motorlu bir fiesta alacağım. Teşekkürler tavsiyeniz için.

Hyundai i20'ler uzun zamandır hoşuma gidiyor. Kullanma fırsatım olmadı ama ikinci elde istediğin türde araçlar var. Hem daha donanımlı bir araç elektronik bakımdan.

Aklımda şu an fiesta 208 ve astra var fakat astra eski kasası pek güzel değil ve 208'in içi fiestaya göre çok küçük şu anlık en mantıklısı fiesta gibi duruyor biraz daha bakacağım bulamazsam daha iyisini güçlü motorlu bir fiesta alacağım. Teşekkürler tavsiyeniz için.

Ülkede durumlar iyi olsa ucuz fiyata alabilsek çok hoşuma giden Ford kuga önerirdim ama çok yüksek fiyatları :(

Yeni konular

Geri
Yukarı