100₺ civarı mousepad önerisi

enes.wtp

Gigapat
Daha fazla  
Meslek
Mahalle Bilgisayarcısı
100₺ bütçem bulunuyor, +30 daha koyabilirim. Marka takıntım asla yok, Gamepower, Rampage kulaklık ve yine Rampage klavye kullanıp memnun kalmış biriyim. Neyse mousepad olarak şu an A90 Bloody farenin yanında gönderilen mousepad kullanıyorum. Biraz çıkıntılı bir yapısı bulunuyor ve gerçekten farenin yavaşladığını anlayabiliyorum. Türünün bir adı var, kontrol deniyor olabilir ama emin değilim, oyun ekipmanları konusunda kötüyüm.

Boyut olarak geniş olması tercihimdir. Bu mousepad'i de yönünü çevirip geniş kullanıyorum. "Halı gibi" denilenler olabilir. RGB bilemiyorum, dikkatimi dağıtabilir mi? Link bırakırsanız iyi olur. Teşekkürler şimdiden. İyi Sosyal'ler.

Malzeme kalitesi hakkında fikrim yok. RGB bence abartı ama siz bilirsiniz.
Teşekkür ederim, bu ürünleri gördüm. Güzel modeller var, fiyatları da uygun. Model yelpazesi de geniş ama malzeme kalitesi bir an düşündürdü.
Steelseries Qck büyük versiyonu şu an kullandığım mousepad memnunum tavsiye ederim.
Malzeme kalitesinden şüphem yok, listeye ekledim.
Görünüşü oldukça iyi ama modelsiz olanları biraz daha ucuz sanki, onlardan farkı yok değil mi?
QcK+ kullanıyorum ve hem malından hem de performansından memnunum. 4 yıl oldu sanırım alalı. Temizlenme kısmında da annem yıkıyor, siliyor, süpürüyor, tık yok.
Bu Qck+ neymiş böyle. Genişliği düşündürüyor sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı