100 euro kasa önerisi

İade edebilirim hala. Kasa elime ulaşmadı. 500dx destekliyor mu?
Elimde 280mm olan soğutucu var. Ön tarafa monte etmemin ne gibi dezavantajı olur sizce?
240mm olan takılıyor ama 280mm hakkında net bilgim yok. 280mm kullandığınız gözümden kaçmış.

Ön tarafa monte etmenin bir sakıncası yok, dikkat etmeniz gereken radyatör hortumları aşağı kısımda olmalı.

240mm olan takılıyor ama 280mm hakkında net bilgim yok. 280mm kullandığınız gözümden kaçmış.

Ön tarafa monte etmenin bir sakıncası yok, dikkat etmeniz gereken radyatör hortumları aşağı kısımda olmalı.
Bu videoda sanırım öne 360lik radyatör takmış video sahibi. Mobil de olduğum için süre olarak paylaşamadım ancak AIO kısmında gösteriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ya da alternatif olarak Phanteks p500a rgbsiz model kasa olabilir. Ancak Lian Li'ye göre ne kadar iyi kötü bilemiyorum. Fiyat olarak Phanteks daha fazla 112 Euro. Rgbli modelleri 135-140 fiyat seviyelerine çıkıyor. Karar veremedim. Lian Li kullanmaya devam edip radyatörü öne mi takmalıyım yoksa Phanteks alıp rahatça üst tarafa monte mi etmeliyim? :)

Son düzenleme:
@Lazi10 Benzer şekilde ön tarafa monte edeceksiniz, bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

P500a güzel kasa fakat Arctic sıvı soğutucular diğerlerinden daha kalın olduğu için üst kısıma sığmama ihtimali var.

Fiyat farkı sorun olmaz ise Silent Base 802 modelini alın.

Arctic Liquid Freezer II 360 modeli üst tarafa monte edilebiliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Lazi10 Benzer şekilde ön tarafa monte edeceksiniz, bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

P500a güzel kasa fakat Arctic sıvı soğutucular diğerlerinden daha kalın olduğu için üst kısıma sığmama ihtimali var.

Fiyat farkı sorun olmaz ise Silent Base 802 modelini alın.

Arctic Liquid Freezer II 360 modeli üst tarafa monte edilebiliyor.
Yardımınız için teşekkürler. Lian Li kasa elime ulaştıktan sonra montajı deneyeceğim. Maalesef silent base bütçemi aşıyor.

Geri
Yukarı