100 euro kasa önerisi

Fan seti için öneriniz var mıdır? Almayı düşünebilirim eğer daha çok katkısı olacaksa.

Eğer Corsair 4000D Airflow'da karar kıldıysanız ve RGB isterseniz:
RGB istemezseniz:
Bunlar tekli, o yüzden birden fazla almanız lazım.
Ama 500DX almanız daha iyi olabilir, fan montajından vs kurtarır.

@Rivadex 1. attigim linki diyor.

Evet o link dolar üzerinden işlem yapıyor.

Eğer Corsair 4000D Airflow'da karar kıldıysanız ve RGB isterseniz:
RGB istemezseniz:
Bunlar tekli, o yüzden birden fazla almanız lazım.
Ama 500DX almanız daha iyi olabilir, fan montajından vs kurtarır.

Evet o link dolar üzerinden işlem yapıyor.
İki kasa da gayet iyi gözüküyor. Size bir soru sorabilir miyim? Corsair ve 500DX modellerine göre linkini attığım kasalar sizce daha mı iyi daha mı kötü? Ayrıca ek fan kesin olarak almak istiyorum.

İki kasa da gayet iyi gözüküyor. Size bir soru sorabilir miyim? Corsair ve 500DX modellerine göre linkini attığım kasalar sizce daha mı iyi daha mı kötü? Ayrıca ek fan kesin olarak almak istiyorum.

İkisi de oldukça ideal görünüyor. TD500 mesh modeli zaten her yerde incelemesi olan bir model. Lian Li kasa da iyi görünüyor. Ön tarafları Be Quiet kasaya göre daha açık bu yüzden eğer toz filtresi yok ise içeri daha çok toz çekebilirler. Bunun haricinde gayet iyi iki kasa fan seti almanıza da gerek kalmaz.

Corsair 4000D Airflow'un yeteri kadar fan ile gelmemesi bir eksi, 500DX gayet iyi model ve alınır, ama eğer üstüne RGB de isterseniz Lian Li veya TD500'e yönelin.

TD500'ün fanları sorunlu, onu eleyin. Lancool II Mesh'in dereceleri de 500DX ve 4000D Airflow'a göre biraz daha düşük, tercih size kalmış.

İkisi de oldukça ideal görünüyor. TD500 mesh modeli zaten her yerde incelemesi olan bir model. Lian Li kasa da iyi görünüyor. Ön tarafları Be Quiet kasaya göre daha açık bu yüzden eğer toz filtresi yok ise içeri daha çok toz çekebilirler. Bunun haricinde gayet iyi iki kasa fan seti almanıza da gerek kalmaz.

Corsair 4000D Airflow'un yeteri kadar fan ile gelmemesi bir eksi, 500DX gayet iyi model ve alınır, ama eğer üstüne RGB de isterseniz Lian Li veya TD500'e yönelin.

Güncelleme, Lian Li kasadan egzoz fan gelmiyor sanırım sadece önde 3 fan var. Ona egzoz fan eklemesi yapmanız gerekebilir.
TD500'ün fanları sorunlu.

Bu durumu ilk defa duydum açıkçası, nedir ki sorun?

Yardımcı olan fikir katan herkese teşekkür ederim. Başta belirttiğim cpu soğutucu eğer 500DX ve 4000D model kasalara uyuyorsa ve sorunsuz kullanabileceksem ikisinden birine karar verip birazdan sipariş vermeyi düşünüyorum.

Fanları gereksiz derecede gürültülü çalışıyor, rahatsız edebilecek düzeyde. Cooler Master'ın çoğu fanında ses problemi var zaten.

Cooler Master MB511 kasa kullanan ben sessizce üzülmek üzere köşeme çekiliyorum :(

Sanırım şanslı azınlıktayım, dediğiniz sorundan muzdarip değilim kasa gayet sessiz. Böyle de devam etsin vallahi laptop fanlarının sesinden sonra bir de kasa fanı sesi kafayı yedirtir :D
Yardımcı olan fikir katan herkese teşekkür ederim. Başta belirttiğim cpu soğutucu eğer 500DX ve 4000D model kasalara uyuyorsa ve sorunsuz kullanabileceksem ikisinden birine karar verip birazdan sipariş vermeyi düşünüyorum.

Bence Corsair kasayı eleyip yerine Lian Li kasaya bakın, o ikisi arasından kararınızı verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı