100 FPS alınan oyun 25 FPS üstüne çıkmıyor

Alpocan543454

Hectopat
Daha fazla  
Dün bir tane oyunda 100 FPS alıyordum şimdi aynı oyunda 25 FPS üstüne çıkmıyor. Isınma yok, disk %100 yok, virüs kapma ihtimaline karşı Malwarebytes ile tarattım, trojan buldum, sildim, PC'yi aç kapa yaptım. Neden FPS düşüklüğü yaşıyor olabilirim? Format atsam düzelir mi?

Dün bir tane oyunda 100 FPS alıyordum şimdi aynı oyunda 25 FPS üstüne çıkmıyor. Isınma yok, disk %100 yok, virüs kapma ihtimaline karşı Malwarebytes ile tarattım, trojan buldum, sildim, PC'yi aç kapa yaptım. Neden FPS düşüklüğü yaşıyor olabilirim? Format atsam düzelir mi?
Sürücülerden yanlışıkla fps 'yi kısıtlamışsındır büyük ihtimal.

Trojan vb virüsler bilgisayarında kalıcı hasar bırakabilir.

sistemözellikleri2.png

Ve oyunu...

Ben de geçen gün lol oynuyordum normalde 300 fps aldığıma rağmen 17fps sabit alıyordum enteresan. Ama oyundan kaynaklıymış yeniden kurdum düzeldi 🙂 sistemim de iyi rx480 8gb gddr5 i5 6500k 16gb ram mhz kaç bilmiyorum 2 tane ssd var 1 tb a kadar çıkıyor kapasite

Geri
Yukarı