100 GB alan kayboldu

İşletim sistemi
Windows 10

salamsever500

Femtopat
Daha fazla  
Forza 5'i yüklemek için diskte 100 GB yer ayırdım. Zar zor 50 GB indi ama PC kapandı. Bir şey yüzünden Game Pass'i geri açtım, yükleme gitmişti. Dedim yeniden yüklerim bir baktım ayırdığım 100 GB alan yok. Büyük ihtimalle oyun için o alanı ayırdı sonra bir bug falan oldu herhalde orayı ayırdığı için kullanamıyorum. Çok nadir olan bir durum her halde kime sorsam bilmiyorum dedi. Bir Allah'ın kulu yardım etsin PC yeni. Virüs olduğunu zannetmiyorum.

Forza 5'i yüklemek için diskte 100 GB yer ayırdım. Zar zor 50 GB indi ama PC kapandı. Bir şey yüzünden Game Pass'i geri açtım, yükleme gitmişti. Dedim yeniden yüklerim bir baktım ayırdığım 100 GB alan yok. Büyük ihtimalle oyun için o alanı ayırdı sonra bir bug falan oldu herhalde orayı ayırdığı için kullanamıyorum. Çok nadir olan bir durum her halde kime sorsam bilmiyorum dedi. Bir Allah'ın kulu yardım etsin PC yeni. Virüs olduğunu zannetmiyorum.
Bu sorunu ben dahil birçok insan yaşamış. Xbox Game Pass uygulamasında arama kısmına Forza Horizon 5 yazın, Standart Edition sürümünü bulun ve tıklayın. Açılan sayfada biraz aşağıya inin ve orada "bu pakete dahil olanlar" başlığı altında Forza Horizon 5 göreceksiniz. Ona tıklayın. Açılan sayfadan indirmeye devam edebilir ya da iptal edebilirsiniz.

Son düzenleme:
Steam in kök klasörlerinde bak orada 100 gb boyutunda artık bi dosya vardır onu sil. Klasör srçeneklerinden gizli klasörleri gösterecek şekilde ayarla.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı